STRATEGIA BIZNESOWA I ZWIĘKSZANIE PROFITOWOŚCI DLA FIRM Z SEKTORA MŚP

images_doradztwo-biznesowe-dla-gastronomii
Wydarzenia

STRATEGIA BIZNESOWA I ZWIĘKSZANIE PROFITOWOŚCI DLA FIRM Z SEKTORA MŚP

Czy można zwiększyć profitowość działań w biznesie gastronomicznym? Niewątpliwie tak. Prowadzimy doradztwo biznesowe dla firm z sektora MŚP, w tym również dla restauracji i gastronomii.

W ramach prowadzonych działań doradczych pracujemy również z firmami z sektora MŚP. Przy odpowiedniej modyfikacji procesów biznesowych osiągnięcie pozytywnych zmian i zwiększenie przychodów oraz rentowności w przedsiębiorstwie średniej wielkości może być zdecydowanie szybsze niż w przypadku korporacji.  Dzieje się tak dlatego, że proces decyzyjny jest krótki a wdrożenie uzgodnionych zmian  może nastąpić w ekspresowym tempie. Dzięki temu pozytywne rezultaty można zaobserwować niezwykle szybko, a w razie potrzeby można niezwłocznie omówić i wdrożyć drobne korekty uzupełniające procesy. W przypadku dużej firmy proces wprowadzania zmian  jest bardziej skomplikowany i czasochłonny a na pozytywne wyniki zmian trzeba czekać chwilę dłużej – to dlatego że duży okręt potrzebuje więcej czasu, aby zmienić kierunek niż jacht. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną również dla firm z sektora MŚP.

 

WARTO WIEDZIEĆ:

Trudno prowadzi się skuteczne doradztwo w zakresie strategii działań bez przyjrzenia się faktycznym procesom zachodzącym w firmie. Z naszymi klientami chętnie pracujemy w ich środowisku biznesowym, czyli obserwując „na żywo” procesy biznesowe zachodzące w ich firmach. Trudno bowiem opracować adekwatne rekomendacje w zakresie strategii działań bez przyjrzenia się faktycznym działaniom operacyjnym w przedsiębiorstwie. Dlatego najbardziej lubimy pracować „w oku cyklonu”, czyli tam gdzie odbywa się biznes.

 

 

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI W ZAKRESIE STRATEGII!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Z przyjemnością przygotujemy plan działań dostosowany do Twoich potrzeb!