images_1234-zarzadzanie-zmian-Magorzata-Warda-MMC-Polska
Wydarzenia

PRZYWÓDZTWO W OKRESIE ZMIAN – SZKOLENIE OTWARTE (NOWY TERMIN)

Zapraszamy na praktyczne warsztaty – kolejny termin to  20-21.11.19. Odbędzie się  w centrum Warszawy i przeprowadzimy je wspólnie z firmą MMC Polska, organizatorem najwyższej jakości spotkań biznesowych w Polsce!

20-21. listopada 2019 to kolejny termin na unikalne szkolenie, oparte o autorski program studiów MBA z zakresu leadershipu, przygotowany przez Małgorzatę Warda.

 „Przywództwo w okresie zmian, czyli jak skutecznie przeprowadzić zespół przez zmiany”  to dwa dni zajęć o charakterze warsztatowym z wykorzystaniem praktycznych ćwiczeń i case study z praktyki prowadzącego.
Odbędzie się ono w salach szkoleniowych w piękną panoramą centrum Warszawy w tle, pod patronatem firmy konferencyjno- szkoleniowej MMC Polska, która jest organizatorem najwyższej jakości spotkań biznesowych w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z programem i pobrania folderu poprzez kliknięcie tu.
NA NASZYM SZKOLENIU:
Przywództwo w okresie zmian
POZNAJ NASZE METODY SZKOLENIOWE:
Warsztat zostanie przeprowadzony technikami interaktywnymi z pełnym zaangażowaniem uczestników,  w oparciu o współczesną wiedzę o budowie i funkcjonowaniu ludzkiego mózgu z użyciem technik efektywnego uczenia się i nauczania.
Przywództwo w okresie zmian
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROWADZĄCYM:
 Przywództwo w okresie zmian