PROFESJONALMY MENTORING BIZNESOWY – MAMY CERTYFIKAT EUROPEAN MENTORING & COACHING COUNCIL

images_01-Magorzata-Warda---certyfikowany-mentor-EMCC
Wydarzenia

PROFESJONALMY MENTORING BIZNESOWY – MAMY CERTYFIKAT EUROPEAN MENTORING & COACHING COUNCIL

Mentoring biznesowy i executive coaching z certyfikowanymi mentorami i coachami !

 

Otrzymaliśmy certyfikat EMCC – European Mentoring & Coaching Council. Poświadcza on kompetencje do prowadzenia procesów mentoringowych wg wysokich, europejskich standardów. W Polsce na chwilę obecną certyfikowanych jest jedynie ponad 20 mentorów biznesowych.

W dniu 29.10.2019, w warszawskiej siedzibie Ernst & Young, Małgorzata Warda odebrała certyfikat EMCC – European Mentoring & Coaching Council. Wraz z nią certyfikację uzyskały jeszcze dwie konsultantki z naszego zespołu – Agata Rybarska i Iwona Golonko. 

Certyfikat poświadcza kompetencje w zakresie  prowadzenia mentoringu wg najwyższych standardów europejskich i przestrzeganie kodeksu etycznego EMCC podczas prowadzonych procesów. W Polsce na chwile obecną certyfikowanych jest jedynie ponad 20 mentorów biznesowych. Cieszymy się, że nasze trzy konsultantki mogły dołączyć do tego grona jako jedne z pierwszych w Polsce.

➡️”Mentor to ktoś, kto widzi więcej talentów i możliwości w Tobie niż Ty sam i pomaga Ci je wydostać.”
➡️”Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie wie. Mistrz z pomocą pytań ujawnia to, co uczeń umie lub czego zdolny jest się nauczyć.”

 

„Te dwie sentencje utkwiły mi szczególnie w pamięci podczas pierwszego w Polsce procesu certyfikacji mentoringowej w ramach EMCC – European Mentoring and Coaching Council, który wczoraj zakończył się wręczeniem certyfikatów pierwszym kilku mentorom. Choć mentoring jest mi bliski od dość dawna, dopiero ten proces, połączony z głęboką autorefleksją i wymianą wiedzy między jego uczestnikami uświadomił na czym polega mistrzostwo w tej profesji, tym bardziej, że tradycyjny mentoring, stosowany podczas przyjmowania nowej odpowiedzialności bądź zadań, przeszedł gigantyczną ewolucję i stał się obecnie remedium na przeróżne wyzwania współczesnego biznesu. Przede mną jeszcze dużo pracy nad doskonaleniem pozyskanych umiejętności – ale z tak mocnym zapleczem będzie na pewno łatwiej” – napisała Małgorzata Warda na LinkedIn.

 

Małgorzata Warda prowadzi indywidualne procesy mentoringowe dla menadżerów i  mentoring biznesowy. Podobnie jak Agata Rybarska i Iwona Golonko, jest także mentorem w ramach Fundacji Liderek Biznesu.

 
Szkolenie EMCC. Fot. Ernst & Young
 
 

Zastanawiasz się, czy wsparcie mentora biznesowego 

to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

 

 

Potrzebujesz wsparcia w formie mentoringu managerskiego, mentoringu biznesowego  lub executive coachingu?
 Zapraszamy!

Spotkania prowadzimy zarówno w wersji online jak i offline!