AKCELEROWANY PROPERGATE PODPISUJE KONTRAKT NA BUDOWĘ GALERII HANDLOWEJ

images_PROPERGATE-AKCELERACJA-WARDA-CONSULTING-TEAM
Wydarzenia

AKCELEROWANY PROPERGATE PODPISUJE KONTRAKT NA BUDOWĘ GALERII HANDLOWEJ

Jak poinformował Puls Biznesu, start-up Propergate, dla którego prowadziliśmy akcelerację w formie mentoringu biznesowego w ramach programu ALS, podpisał umowę z generalnym wykonawcą centrum handlowego. Dowiedz się więcej o firmie Propergate oraz o naszej ofercie akceleracji startupów.

 

Jak poinformował Puls Biznesu, start-up Propergate, dla którego prowadziliśmy akcelerację w formie mentoringu biznesowego, podpisał umowę z CFE Polska generalnym wykonawcą Karuzeli Ełk – największego centrum handlowego na Mazurach o powierzchni 18 tys m.kw. Współpraca z CFE pozwoli Propergate na zebranie praktycznych doświadczeń w zakresie zastosowania aplikacji do inteligentnego zarządzania dostawami na budowie. Bazując na danych, które są zbierane z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych podczas realizowanych budów, generalni wykonawcy mogą wiele procesów przeanalizować, a następnie je usprawnić i ustandaryzować – co pozwoli znacząco ograniczyć koszty.

Opracowany przez Polaków system cyfrowego zarządzania dostawami materiałów i sprzętu na budowę w modelu „just-in-time”, był już testowany w realnych warunkach przez Besix Group, która ma na koncie m.in. realizację Burj Khalifa w Dubaju, wieżowca czterokrotnie wyższego od warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki.

W ramach indywidualnych programów mentoringowych start-upy wspieramy m.in. w zakresie:
➡️strategii komercjalizacji oferty
➡️konstrukcji cenników i polityki cenowej
➡️negocjacji warunków handlowych z kontrahentami

Przeczytaj artykuł w Pulsie Biznesu – kliknij  TU.
 logo
Kliknij w nazwę i dowiedz się więcej o firmie Propergate.

Z przyjemnością przedstawimy Ci zindywidualizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej organizacji!