images_warsztaty-negocjacje-dla-przedsibiorcw---Warda-Consulting-Team.jpeg
Wydarzenia

SKUTECZNE NEGOCJACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – NOWE WARSZTATY

Wszystkich, którzy chcą efektywniej negocjować w biznesie, zapraszamy na jednodniowe warsztaty w dniu 10.03.20 (wtorek) prowadzone przez trenerkę z wieloletnią praktyką negocjacyjną – Kamilę Jakubowską.

Zapraszamy do udziału w nowych warsztatach „Skuteczne negocjacje dla przedsiębiorców”, podczas których uczestnicy wykonają  szereg ćwiczeń, które wprowadzą ich w świat praktycznych zasad negocjacyjnych, a dodatkowo prowadzący na przykładach przedstawi rozwiązania, które z sukcesami wdrożył w życie. 

 

Szkolenie otwarte odbędzie się 10.03.2020  (wtorek) w godzinach 9:00 – 15:30 w pięknej, klimatycznej przestrzeni szkoleniowej Hołowczyc Space w Warszawie. Szkolenie rozpocznie się o 9:30 natomiast już od 9:00 zapraszamy na kawę i networking.

Warsztaty poprowadzi doświadczona negocjatorka i trenerka, oraz wieloletni praktyk biznesu Kamila Jakubowska, która przez wiele lat pełniła funkcje kupca i negocjatora w dużych korporacjach, a na co dzień „zarządza” rodziną, gdzie również zdarzają się negocjacje! Uczestnicy jej warsztatów cenią ją za  ciekawe prowadzenie zajęć i relewantne przykłady z biznesu i z życia. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o trenerce – kliknij TU.

 

Powyższe szkolenie można również zamówić w formie zamkniętej dla firm poprzez formularz kontaktowy lub mailowo pisząc na adres info@wardateam.com.

Warsztaty organizowane są we współpracy firm Warda Consulting Team i Polska Akademia Negocjacji i Komunikacji Biznesowej.

DLA KOGO?

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą:

▪ udoskonalić swój warsztat negocjacyjny w sferze biznesowej o nowe metody i doświadczenia,

▪ przećwiczyć umiejętności negocjacyjne w praktyce i zobaczyć jak mogą się one przełożyć na pozytywny rozwój naszej firmy,

▪ efektywniej negocjować z partnerami biznesowymi, kontrahentami i współpracownikami.

WARSZTATY PROWADZIMY METODAMI GWARANTUJĄCYMI SKUTECZNOŚĆ:

▪ Nasze warsztaty mają  mocno interaktywny charakter. Zawierają ćwiczenia indywidualne jak i grupowe, elementy wykładu, wymianę doświadczeń, trening umiejętności.

▪ Uczestnicy poznają i przećwiczą w bezpiecznych warunkach oraz sprawdzą skuteczność klasycznych technik negocjacyjnych oraz narzędzi konstruktywnej komunikacji. Sprawdzą umiejętność przeprowadzenia oraz przydatność analizy przygotowującej do negocjacji.

RAMOWY PROGRAM:

+Powitanie

+Gra negocjacyjna na dzień dobry dla najodważniejszych.

+Burza mózgów:

– negocjacje stanowiskowe vs problemowe;

– potrzeby vs rozwiązania;

– techniki vs narzędzia budujące relacje;

– gra z wynikiem zerowym vs korzyść i rozwój obu stron.

+Kanony negocjacyjne: zopa, batna, zakres.

+Ćwiczenie negocjacyjne i omówienie.

+Techniki negocjacji – jakie znamy, czemu służą zakończone ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.

+Gra emocji i ego, rola stresu – burza mózgów zakończona ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.

 

+Narzędzia negocjacyjne budujące relację. Negocjacje strategii zaspokojenia potrzeb czy negocjacje rozwiązań – zakończone ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.

+Twój osobisty styl negocjacji – burza mózgów i wnioski.

Podsumowanie

 

???? Na warsztaty składają się m.in.: case study + praktyczne ćwiczenia + wymiana doświadczeń poprzez moderowaną dyskusję.

???? Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe do wykorzystania w praktyce.

???? Będą także mogli skonsultować problemy z własnej praktyki z trenerem.

 

 PRZESTRZEŃ SZKOLENIOWA:

Warsztaty odbędą się w pięknej, klimatycznej i pełnej światła dziennego przestrzeni szkoleniowej Hołowczyc Space w Warszawie. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji dwa pomieszczenia – na warsztaty oraz na przygotowanie się w podgrupach do realizacji zadań praktycznych.

LOKALIZACJA: Budynek Hołowczyc Space znajduje się na Starym Mokotowie w Warszawie, przy ul . Drużynowej 3. Oddalony jest niecałe 5 minut od stacji Metro Racławicka, istnieje również możliwość dogodnego dojazdu innymi środkami transportu (tramwaj, autobus) lub zaparkowania samochodu w okolicznych uliczkach.

 

negocjacje dla przedsiębiorców

???? ZAPISY ????

????Aby zarezerwować bilet na szkolenie otwarte kliknij TU????

????Aby zamówić szkolenie zamknięte dla Twojej firmy napisz na adres: info@wardateam.com????

ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA ZE SZKOLEŃ Z KAMILĄ JAKUBOWSKĄ:

negocjacje dla przedsiębiorców

negocjacje dla przedsiębiorców

negocjacje dla przedsiębiorców

 

 

???? ZAPISY ????

????Aby zarezerwować bilet na szkolenie otwarte kliknij TU????

????Aby zamówić szkolenie zamknięte dla Twojej firmy napisz na adres: info@wardateam.com????

Aby skutecznie przeprowadzić warsztaty i wykonać zaplanowane ćwiczenia minimalna liczba uczestników wynosi 6 osób. W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników zaproponowany zostanie nowy termin na 7 dni przed datą wydarzenia lub organizator dokona zwrotu wpłaconej kwoty.