images_swps-business-plan
Wydarzenia

JAK STWORZYĆ I PROWADZIĆ RENTOWNY BIZNES – SZKOLENIE OTWARTE Z SWPS

Zapraszamy na szkolenie otwarte zorganizowane pod patronatem SWPS – Uniwersytetem Humanistycznospołecznym p.t. „Jak stworzyć i prowadzić rentowny biznes”. Dedykowane jest osobom prowadzącym już swój biznes,  jak również tym, którzy dopiero planują założyć działalność.

Zapraszamy na szkolenie otwarte w dniu 05.06.19. Poprowadzi je Małgorzata Warda  pod patronatem SWPS – Uniwersytetu Humanistycznospołecznego.

Szkolenie „Jak stworzyć i prowadzić rentowny biznes” dedykowane jest dla osób, które już prowadzą działalność biznesową, lecz chcą poprawić jej efektywność, a także dla tych, którzy dopiero planują stworzyć swoją firmę – np. absolwentów. Warto zaznaczyć, że Uniwersytet współpracuje tylko z praktykami biznesu, którzy poza doświadczeniem managerskim posiadają merytoryczne przygotowanie do nauczania, co gwarantuje wysoką jakość szkoleń otwartych. Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy  – poznaną wiedzę przełożymy od razu w interaktywny sposób na praktykę. Zajęcia odbędą się na terenie kampusu uczelni.

Szczegółowy program i zapisy na stronie SWPS – kliknij tu.

 

swps-logo