fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Aktualności w naszej firmie: nowe szkolenia, usługi i konsultacje

O jakości firmy najlepiej świadczą wykwalifikowani pracownicy, którzy potrafią należycie wybadać potrzeby klienta, zrozumieć je, a następnie zaoferować mu optymalny produkt. Tego typu umiejętności wymagają jednak wielu lat praktyki oraz odpowiedniego usystematyzowania wiedzy. Dlatego też specjalnie dla właścicieli biznesów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę usługową, która obejmuje szkolenia otwarte oraz online. Poruszamy na nich kwestie dotyczące m.in. tego, na czym polega wydajne oraz skuteczne zarządzanie zespołem.

Każda grupa potrzebuje przywódcy, który będzie odpowiadał nie tylko za przydzielenie poszczególnych obowiązków, ale także za morale oraz motywację. Doskonale zdajemy sobie sprawę również z tego, że podczas obsługi często bardzo przydatne okazuje się sprawne liczenie. Matematyka biznesowo-handlowa stanowi jedną z najciekawszych pozycji w całej naszej rozbudowanej ofercie szkoleń otwartych i online. Przedsiębiorców z małych, średnich oraz dużych firm, którym zależy na podniesieniu jakości obsługi poprzez lepsze zarządzanie zespołem, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Data 23.04.2021

SKUTECZNA POLITYKA RABATOWO-CENOWA – SZKOLENIE OTWARTE ONLINE

Zapraszamy na nowe szkolenie warsztatowe realizowane we współpracy z Centrum Edukacji PKF. Już 16.09.21 Małgorzata Warda poprowadzi w formie online szkolenie otwarte w formie online z zakresu zasad tworzenia skutecznej polityki rabatowo-cenowej i psychologii cen.

 

Data 29.03.2021

MATEMATYKA BIZNESOWO HANDLOWA-SZKOLENIE OTWARTE ONLINE

Tagi:

Zapraszamy na nowe szkolenie otwarte w formule online! To doskonały warsztat online dla każdego, kto chce mieć pewność, że podejmuje decyzje biznesowe w oparciu o konkretne liczby, a nie intuicję!

 

Data 05.02.2021

Efektywne zarządzanie zespołem zdalnym i prowadzenie spotkań online

Solidna dawka wiedzy, case study, ćwiczenia praktyczne i konsultacje z praktykiem - to wybrane elementy nowych warsztatów online realizowanych we współpracy z SWPS, które odbędą się online w terminie 25.03.2021! Zapisz się już dziś! Uczyestnicy otrzymają dyplom sygnowany przez Uniwersytet SWPS!

Data 17.12.2020

Matematyczno-finansowe podstawy rentownego biznesu - szkolenie otwarte online

Duża dawka wiedzy, praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem kalkulatora, konsultacje z prowadzącym i dyplom sygnowany przez Uniwersytet SWPS- to wybrane elementy nowych warsztatów online realizowanych we współpracy z ww. uczelnią, które odbędą się online w terminie 18.05.2021! Zapisz się już dziś! 

Data 17.12.2020

Skuteczne techniki negocjacji - kurs video online + e-booki

Poznaj nasz kurs online z negocjacji. Przeprowadzi Cię on przez najważniejsze praktyczne zagadnienia z zakresu prowadzenia negocjacji, które pomogą Ci przygotować się do spotkań negocjacyjnych, a także zwiększyć ich skuteczność. Szkolenie zostało opracowane przez Małgorzatę Wardę, która wynegocjowała ponad 2000 kontraktów. 

Data 08.10.2020

Skuteczna polityka cenowa i rabatowa - nowe szkolenie!

Zapraszamy na nowe szkolenie warsztatowe pod patronatem czasopisma "Szef Sprzedaży" i wydawnictwa Explanator. Już 20.11.20 w ramach Sales Manager's Bootcamp w Warszawie na bazie case study  rozpracujemy tajniki skutecznej polityki rabatowo-cenowej! Zapraszamy na dużą dawkę praktycznej wiedzy!

Data 08.10.2020

Zarządzanie efektywnością zespołu handlowego – druga edycja warsztatów!

Solidna dawka wiedzy, case study, ćwiczenia praktyczne i konsultacje z praktykiem - to wybrane elementy kolejnych warsztatów zarządzania efektywnością zespołu z cyklu SALES MANAGER'S BOOT CAMP, które odbędą się w Warszawie 05.11.2020! Serdecznie zapraszamy!

Data 06.10.2020

Jak poprawić ściągalność gotówki w firmie? - Forum Nowoczesnego Controllingu

"Jak poprawić ściągalność gotówki w firmie?" to tytuł naszej prelekcji online na 6. Forum Nowoczesnego Controllingu, podczas którego podzielimy się z uczestnikami sprawdzonymi praktykami w tym zakresie. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

Data 06.10.2020

Coaching i mentoring w organizacji - nowe studia podyplomowe w Wyższej Szkole Menadżerskiej

Jesienią rusza nowy program studiów podyplomowych: Akademia Coachingowego Stylu Zarządzania, który będzie realizowany przez Wyższą Szkoła Menedżerską w Warszawie. To odpowiedź Szkoły na rosnące na rynku zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinach coachingu i mentoringu Wśród wykładowców znajdują się m.in. Magdalena Żmijewska oraz Małgorzata WardaZajęcia rozpoczną się w listopadzie.

Data 30.09.2020

07.12.20 - kolejna edycja warsztatów pod patronatem SWPS - "Efektywny Manager - Skuteczny Lider"

W dniu 07.12.20 (poniedziałek) zapraszamy na cieszące się dużą popularnością warsztaty otwarte pod skrzydłami Uniwersytetu SWPS. Uczestnicy otrzymają dyplom sygnowany przez SWPS! Jest to już kolejna edycja tego flagowego szkolenia!

Data 17.06.2020

23.09.20 - kolejna edycja warsztatów pod patronatem SWPS - "Efektywny Manager - Skuteczny Lider"

W dniu 23.09.20 (środa) zapraszamy na cieszące się dużą popularnością warsztaty otwarte pod skrzydłami Uniwersytetu SWPS. Uczestnicy otrzymają dyplom sygnowany przez SWPS! Jest to już kolejna edycja tego cieszącą się popularnością szkolenia!

Data 21.05.2020

Strefa wsparcia - konsultacje z ekspertami Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

Jesteś absolwentem lub studentem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej? Teraz (w trakcie pandemii) możesz skorzystać z bezpłatnej strefy wsparcia i umówić się na indywidualną konsultację oraz skorzystać z pomocy konsultantów Warda Consulting Team, jak również innych znanych ekspertów związanych z uczelnią. 

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana