fbpx

Aktualności

Warda Consulting Team
Data 27.07.2020

Warsztaty z SWPS - "Matematyka biznesowo-handlowa czyli jak stworzyć i prowadzić rentowny biznes"

Zapraszamy na KOLEJNĄ EDYCJĘ szkolenia otwartego pod skrzydłami Uniwersytetu SWPS "Matematyka biznesowo-handlowa czyli jak stworzyć i prowadzić rentowny biznes".  Jego uczestnicy otrzymają dyplom sygnowany przez SWPS! Zapisz się na szkolenie w terminie 16.09.20!

Warda Consulting Team
Data 17.06.2020

23.09.20 - kolejna edycja warsztatów pod patronatem SWPS - "Efektywny Manager - Skuteczny Lider"

W dniu 23.09.20 (środa) zapraszamy na cieszące się dużą popularnością warsztaty otwarte pod skrzydłami Uniwersytetu SWPS "Efektywny Manager-Skuteczny Lider". Jest to już kolejna edycja tego flagowego szkolenia!

Warda Consulting Team
Data 21.05.2020

Strefa wsparcia - konsultacje z ekspertami Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

W ramach Strefy Wsparcia COVID -19 Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej wsparcia możesz się umówić na indywidualną konsultację i skorzystać z  bezpłatnej pomocy konsultantów Warda Consulting Team, jak również innych ekspertów związanych z uczelnią. 

Warda Consulting Team
Data 07.05.2020

Webcasty, webinary, szkolenia, wykłady MBA, mentoring online

Szkolenia online jak i webinary  prowadziliśmy już przed pandemią. W trakcie narodowej kwarantanny nie tylko szkolenia, wykłady dla studentów MBA jak i webcasty, ale także procesy mentoringowe z powodzeniem realizujemy w formie zdalnej!

Warda Consulting Team
Data 04.05.2020

Webcast z Pulsem Biznesu "Zarządzanie płatnościami i płynnością"

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 02.06.20 Małgorzata Warda poprowadzi webinar " Zarządzanie płatnościami i płynnością finansową od strony sprzedaży", którego współorganizatorem jest Puls Biznesu. Omówimy na nim praktyczne działania, które mogą podjać działy operacyjne, aby poprawić cash flow firmy. Zapraszamy do zapisów!

Warda Consulting Team
Data 19.04.2020

Rentowna sprzedaż w czasach kryzysu - webinarium z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet

Świadome zarządzanie rentownością oferty jest istotną kwestią dla każdego biznesu, jednak w okresie spowolnienia gospodarczego wiedza o tym, co wpływa na rentowność i jak ją wyliczyć jest szczególnie istotna. Z tego względu wraz z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet zapraszamy na webinar, na którym omówimy najważniejsze kwestie związane z wyliczaniem rentowności.

Warda Consulting Team
Data 17.04.2020

Puls Biznesu partnerem merytorycznym naszych wydarzeń

Z przyjemnością informujemy, iż Puls Biznesu został partnerem merytorycznym naszych warsztatów biznesowych i wykładów prowadzonych przez naszych konsultantów szkołach biznesu! Dziennik zapewni uczestnikom naszych wydarzeń dostęp do profesjonalnej wiedzy online.

Warda Consulting Team
Data 16.04.2020

Jak przygotować się na zmiany - webinarium z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet

Aby skutecznie wprowadzić zmiany i przekonać do nich inne osoby, należy do nich najpierw przekonać swój mózg. Pozwoli to także zredukować opór i lęk przed zmianami. Dlatego wraz z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet zapraszamy na webinar w ramach akcji #wspieramywsieci, na którym omówimy najważniejsze kwestie związane ze skutecznym wprowadzaniem zmian w życiu zawodowym i osobistym.

Warda Consulting Team
Data 22.03.2020

Mentoring biznesowy w ramach Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

W wyniku przetargu zostaliśmy partnerem FISE - Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Poprzez mentoring biznesowy będziemy wraz z fundacją wspierać rozwój przedsiębiorczości społecznej, aby skuteczniej walczyć z wykluczeniem społecznym i zawodowym.

Warda Consulting Team
Data 02.03.2020

Finał VI edycji programu mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu

Szósta edycja program mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu to 153 procesów mentoringowych, 1500 godzin sesji i 40 tygodni wspólnej pracy. Kolejna edycja zakończyła się uroczystą galą na której wystąpiła także Minister Rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Warda Consulting Team
Data 19.02.2020

Warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet "Jak stworzyć i prowadzić rentowny biznes"

Zapraszamy na 3,5-godzinne szkolenie otwarte organizowane wspólnie z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet, na którym dowiesz się jak stworzyć oraz prowadzić rentowny biznes lub poprawić rentowność już istniejącego przedsięwzięcia - termin 16.03.20.

Warda Consulting Team
Data 17.02.2020

23.03.20 - kolejna edycja warsztatów pod patronatem SWPS - "Efektywny Manager - Skuteczny Lider"

W dniu 23.03.20 (poniedziałek) zapraszamy na cieszące się dużą popularnością warsztaty otwarte pod skrzydłami Uniwersytetu SWPS "Efektywny Manager-Skuteczny Lider". Jest to już kolejna edycja tego flagowego szkolenia!

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo