fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607
Data 05.04.2019

Experiential learning i owacje na stojąco

Całodniowe zajęcia "Zarządzanie Zmianą w Organizacji" na studiach Executive MBA w Collegium Humanum-Wyższej Szkole Menedżerskiej zakończył bardzo entuzjastyczny feedback studentów.

 

Pod koniec marca odbyły się pierwsze, całodniowe zajęcia z "Zarządzania Zmianą w Organizacji" poprowadzone przez ekspertów z naszego zespołu dla grupy ponad 30 studentów programu Executive Master of Business Administration w Collegium Humanum - Głównej Szkole Menedżerskiej. Zakończyły je gromkie brawa i owacje na stojąco. Studenci stwierdzili, że poprzeczka dla innych wykładowców programu została zawieszona bardzo wysoko! Nie ma lepszej nagrody dla wykładowców niż tak entuzjastyczny feedback od uczestników zajęć :-). Przed nami już wkrótce kolejne edycje zajęć dla innych grup.

 

Experiential learning

 Więcej o zajęciach, które prowadzimy w Collegium Humanum przeczytasz tu.

 

Experiential learning

Znajdź naszych wykładowców na stronie uczelni.

Experiential learningExperiential learning

WARTO WIEDZIEĆ: 

Nasze zajęcia prowadzone są metodą experiential learning. Ich zadaniem jest nie tylko przekazanie wiedzy, w sposób który pozwoli jej doświadczyć i dzięki temu lepiej zapamiętać, ale także konfrontacja stanowisk i zainspirowanie uczestników do myślenia w inny niż dotychczas sposób. Podczas zajęć studenci EMBA zastanawiali  się nad cechami lidera, które powinien posiadać szef, chcący skutecznie zarządzać zespołem i wprowadzać zmiany. Towarzyszyły temu intensywne dyskusje -  ilu studentów tyle też było koncepcji. Zdjęcia z pracy w podgrupach i omawiania wyników podczas zajęć z Małgorzatą Warda:

 

Experiential learning  Experiential learning 

 Experiential learning     Experiential learning

 

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana