fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Strategia biznesowa i zwiększenie profitowości dla firm z sektora MŚP

Czy można zwiększyć profitowość działań w biznesie gastronomicznym? Niewątpliwie tak. Prowadzimy doradztwo biznesowe dla firm z sektora MŚP, w tym również dla restauracji i gastronomii.

W ramach prowadzonych działań doradczych pracujemy również z firmami z sektora MŚP. Przy odpowiedniej modyfikacji procesów biznesowych osiągnięcie pozytywnych zmian i zwiększenie przychodów oraz rentowności w przedsiębiorstwie średniej wielkości może być zdecydowanie szybsze niż w przypadku korporacji.  Dzieje się tak dlatego, że proces decyzyjny jest krótki a wdrożenie uzgodnionych zmian  może nastąpić w ekspresowym tempie. Dzięki temu pozytywne rezultaty można zaobserwować niezwykle szybko, a w razie potrzeby można niezwłocznie omówić i wdrożyć drobne korekty uzupełniające procesy. W przypadku dużej firmy proces wprowadzania zmian  jest bardziej skomplikowany i czasochłonny a na pozytywne wyniki zmian trzeba czekać chwilę dłużej - to dlatego że duży okręt potrzebuje więcej czasu, aby zmienić kierunek niż jacht. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną również dla firm z sektora MŚP.

 

WARTO WIEDZIEĆ:

Trudno prowadzi się skuteczne doradztwo w zakresie strategii działań bez przyjrzenia się faktycznym procesom zachodzącym w firmie. Z naszymi klientami chętnie pracujemy w ich środowisku biznesowym, czyli obserwując "na żywo" procesy biznesowe zachodzące w ich firmach. Trudno bowiem opracować adekwatne rekomendacje w zakresie strategii działań bez przyjrzenia się faktycznym działaniom operacyjnym w przedsiębiorstwie. Dlatego najbardziej lubimy pracować "w oku cyklonu", czyli tam gdzie odbywa się biznes.

 

 

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI W ZAKRESIE STRATEGII!

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Z przyjemnością przygotujemy plan działań dostosowany do Twoich potrzeb!

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana