fbpx

Społeczne aspekty zarządzania i komunikacja społeczna z perspektywy negocjacji i mediacji

Małgorzata Warda w rozpoczynającym się roku akademickim poprowadzi nowe zajęcia "w Collegium Humanum. W realizacji zajęć wspomoże ją Joanna Turczyk.

 

W rozpoczynającym się roku akademickim Małgorzata Warda przygotuje i poprowadzi dwa nowe moduły zajęć dla studentów Collegium Humanum - Głównej Szkoły Managerskiej w Warszawie. Opracuje zarówno sylabus z zakresu z przedmiotu "Społeczne aspekty zarządzania" jak również wykłady z zakresu "Komunikacji społecznej, negocjacji i mediacji". W realizacji zajęć wspomoże ją  Joanna Turczyk Małgorzata Warda, MBA   prowadzi także na tej uczelni swój autorski program z zakresu "Zarządzania Zmianą", który należy do najwyżej ocenianych przez studentów programów Executive MBA w całym toku studiów.  Obie konsultantki prowadzą też wymiennie blok dotyczący struktur organizacyjnych - "Ład korporacyjny" na studiach Executive MBA.
Joanna Turczyk zdobywała doświadczenie w korporacjach na wysokich stanowiskach w obszarze marketingu, natomiast Małgorzata Warda ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu na wysokich szczeblach menadżerskich, w tym w procesach restrukturyzacyjnych i negocjacjach. Obie panie są również absolwentkami studiów Executive Master of Business Administration na renomowanych uczelniach.

 

Szczegóły odnośnie rekrutacji: kliknij tu.

 

Społeczne aspekty zarządzania

 

 Znajdź naszych wykładowców na stronie uczelni.

 

Społeczne aspekty zarządzania

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Warda Consulting Team

Wiadomość została wysłana