fbpx
Warda Consulting Team
Data 06.11.2019

Profesjonalny mentoring biznesowy - mamy certyfikat European Mentoring & Coaching Council

Otrzymaliśmy certyfikat EMCC - European Mentoring & Coaching Council. Poświadcza on kompetencje do prowadzenia procesów mentoringowych wg wysokich, europejskich standardów. W Polsce na chwilę obecną certyfikowanych jest jedynie ponad 20 mentorów biznesowych.

W dniu 29.10.2019, w warszawskiej siedzibie Ernst & Young, Małgorzata Warda odebrała certyfikat EMCC - European Mentoring & Coaching Council. Wraz z nią certyfikację uzyskały jeszcze dwie konsultantki z naszego zespołu - Agata Rybarska i Iwona Golonko. Certyfikat poświadcza kompetencje w zakresie  prowadzenia mentoringu wg najwyższych standardów europejskich i przestrzeganie kodeksu etycznego EMCC podczas prowadzonych procesów. W Polsce na chwile obecną certyfikowanych jest jedynie ponad 20 mentorów biznesowych. Cieszymy się, że nasze trzy konsultantki mogły dołączyć do tego grona jako jedne z pierwszych w Polsce.


Warda Consulting Team

➡️"Mentor to ktoś, kto widzi więcej talentów i możliwości w Tobie niż Ty sam i pomaga Ci je wydostać."
➡️"Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie wie. Mistrz z pomocą pytań ujawnia to, co uczeń umie lub czego zdolny jest się nauczyć."

"Te dwie sentencje utkwiły mi szczególnie w pamięci podczas pierwszego w Polsce procesu certyfikacji mentoringowej w ramach EMCC - European Mentoring and Coaching Council, który wczoraj zakończył się wręczeniem certyfikatów pierwszym kilku mentorom. Choć mentoring jest mi bliski od dość dawna, dopiero ten proces, połączony z głęboką autorefleksją i wymianą wiedzy między jego uczestnikami uświadomił na czym polega mistrzostwo w tej profesji, tym bardziej, że tradycyjny mentoring, stosowany podczas przyjmowania nowej odpowiedzialności bądź zadań, przeszedł gigantyczną ewolucję i stał się obecnie remedium na przeróżne wyzwania współczesnego biznesu. Przede mną jeszcze dużo pracy nad doskonaleniem pozyskanych umiejętności - ale z tak mocnym zapleczem będzie na pewno łatwiej" - napisała Małgorzata Warda na LinkedIn.

Małgorzata Warda prowadzi indywidualne procesy mentoringowe dla menadżerów i  mentoring biznesowy. Podobnie jak Agata Rybarska i Iwona Golonko, jest także mentorem w ramach Fundacji Liderek Biznesu.     

 

Kliknij TU i przeczytaj wywiad jak mentoring managerski i biznesowy może wesprzeć rozwój managerów i przedsiębiorców. Wywiad ukazał się w naszej Bazie Wiedzy jak również na stronie Fundacji Liderek Biznesu.

 

🔴 Potrzebujesz wsparcia w zakresie mentoringu managerskiego lub doradztwa biznesowego? 🔴
🔴 Mentoring prowadzimy zarówno w wersji online jak i offline! 🔴

 

kliknij

 

 Warda Consulting Team
Szkolenie EMCC. Fot. Ernst & Young
 

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Warda Consulting Team

Wiadomość została wysłana