fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Akcelerowany Propergate podpisuje kontrakt na budowę galerii handlowej

 

Jak poinformował Puls Biznesu, start-up Propergate, dla którego prowadziliśmy akcelerację w formie mentoringu biznesowego w ramach programu ALS, podpisał umowę z generalnym wykonawcą centrum handlowego. Dowiedz się więcej o firmie Propergate oraz o naszej ofercie akceleracji startupów.

 

Jak poinformował Puls Biznesu, start-up Propergate, dla którego prowadziliśmy akcelerację w formie mentoringu biznesowego, podpisał umowę z CFE Polska generalnym wykonawcą Karuzeli Ełk - największego centrum handlowego na Mazurach o powierzchni 18 tys m.kw. Współpraca z CFE pozwoli Propergate na zebranie praktycznych doświadczeń w zakresie zastosowania aplikacji do inteligentnego zarządzania dostawami na budowie. Bazując na danych, które są zbierane z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych podczas realizowanych budów, generalni wykonawcy mogą wiele procesów przeanalizować, a następnie je usprawnić i ustandaryzować - co pozwoli znacząco ograniczyć koszty. 

Opracowany przez Polaków system cyfrowego zarządzania dostawami materiałów i sprzętu na budowę w modelu „just-in-time”, był już testowany w realnych warunkach przez Besix Group, która ma na koncie m.in. realizację Burj Khalifa w Dubaju, wieżowca czterokrotnie wyższego od warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki.

W ramach indywidualnych programów mentoringowych start-upy wspieramy m.in. w zakresie:
➡️strategii komercjalizacji oferty
➡️konstrukcji cenników i polityki cenowej
➡️negocjacji warunków handlowych z kontrahentami

Przeczytaj artykuł w Pulsie Biznesu - kliknij  TU
 logo
Kliknij w nazwę i dowiedz się więcej o firmie Propergate.
 

Z przyjemnością przedstawimy Ci zindywidualizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej organizacji!

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana