fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Skuteczne negocjacje dla przedsiębiorców - nowe warsztaty

Wszystkich, którzy chcą efektywniej negocjować w biznesie, zapraszamy na jednodniowe warsztaty w dniu 10.03.20 (wtorek) prowadzone przez trenerkę z wieloletnią praktyką negocjacyjną - Kamilę Jakubowską.

Zapraszamy do udziału w nowych warsztatach "Skuteczne negocjacje dla przedsiębiorców", podczas których uczestnicy wykonają  szereg ćwiczeń, które wprowadzą ich w świat praktycznych zasad negocjacyjnych, a dodatkowo prowadzący na przykładach przedstawi rozwiązania, które z sukcesami wdrożył w życie. 

 

Szkolenie otwarte odbędzie się 10.03.2020  (wtorek) w godzinach 9:00 - 15:30 w pięknej, klimatycznej przestrzeni szkoleniowej Hołowczyc Space w Warszawie. Szkolenie rozpocznie się o 9:30 natomiast już od 9:00 zapraszamy na kawę i networking. 

Warsztaty poprowadzi doświadczona negocjatorka i trenerka, oraz wieloletni praktyk biznesu Kamila Jakubowska, która przez wiele lat pełniła funkcje kupca i negocjatora w dużych korporacjach, a na co dzień "zarządza" rodziną, gdzie również zdarzają się negocjacje! Uczestnicy jej warsztatów cenią ją za  ciekawe prowadzenie zajęć i relewantne przykłady z biznesu i z życia. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o trenerce - kliknij TU.

 

Powyższe szkolenie można również zamówić w formie zamkniętej dla firm poprzez formularz kontaktowy lub mailowo pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Warsztaty organizowane są we współpracy firm Warda Consulting Team i Polska Akademia Negocjacji i Komunikacji Biznesowej.

DLA KOGO?

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą:

▪ udoskonalić swój warsztat negocjacyjny w sferze biznesowej o nowe metody i doświadczenia,

▪ przećwiczyć umiejętności negocjacyjne w praktyce i zobaczyć jak mogą się one przełożyć na pozytywny rozwój naszej firmy, 

▪ efektywniej negocjować z partnerami biznesowymi, kontrahentami i współpracownikami.

WARSZTATY PROWADZIMY METODAMI GWARANTUJĄCYMI SKUTECZNOŚĆ:


▪ Nasze warsztaty mają  mocno interaktywny charakter. Zawierają ćwiczenia indywidualne jak i grupowe, elementy wykładu, wymianę doświadczeń, trening umiejętności.

▪ Uczestnicy poznają i przećwiczą w bezpiecznych warunkach oraz sprawdzą skuteczność klasycznych technik negocjacyjnych oraz narzędzi konstruktywnej komunikacji. Sprawdzą umiejętność przeprowadzenia oraz przydatność analizy przygotowującej do negocjacji.


RAMOWY PROGRAM: 

 
+Powitanie


+Gra negocjacyjna na dzień dobry dla najodważniejszych.


+Burza mózgów:

 - negocjacje stanowiskowe vs problemowe;

 - potrzeby vs rozwiązania;

 - techniki vs narzędzia budujące relacje;

 - gra z wynikiem zerowym vs korzyść i rozwój obu stron.


+Kanony negocjacyjne: zopa, batna, zakres.


+Ćwiczenie negocjacyjne i omówienie.


+Techniki negocjacji – jakie znamy, czemu służą zakończone ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.


+Gra emocji i ego, rola stresu – burza mózgów zakończona ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.

 

+Narzędzia negocjacyjne budujące relację. Negocjacje strategii zaspokojenia potrzeb czy negocjacje rozwiązań - zakończone ćwiczeniem negocjacyjnym z omówieniem.


+Twój osobisty styl negocjacji – burza mózgów i wnioski.


Podsumowanie

 

🔴 Na warsztaty składają się m.in.: case study + praktyczne ćwiczenia + wymiana doświadczeń poprzez moderowaną dyskusję.

🔴 Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe do wykorzystania w praktyce.

🔴 Będą także mogli skonsultować problemy z własnej praktyki z trenerem.

 

 PRZESTRZEŃ SZKOLENIOWA: 

Warsztaty odbędą się w pięknej, klimatycznej i pełnej światła dziennego przestrzeni szkoleniowej Hołowczyc Space w Warszawie. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji dwa pomieszczenia - na warsztaty oraz na przygotowanie się w podgrupach do realizacji zadań praktycznych.

LOKALIZACJA: Budynek Hołowczyc Space znajduje się na Starym Mokotowie w Warszawie, przy ul . Drużynowej 3. Oddalony jest niecałe 5 minut od stacji Metro Racławicka, istnieje również możliwość dogodnego dojazdu innymi środkami transportu (tramwaj, autobus) lub zaparkowania samochodu w okolicznych uliczkach.

 

negocjacje dla przedsiębiorców

 

🔴 ZAPISY 🔴

🔴Aby zarezerwować bilet na szkolenie otwarte kliknij TU🔴

 

🔴Aby zamówić szkolenie zamknięte dla Twojej firmy napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.🔴

 

 

ZOBACZ PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA ZE SZKOLEŃ Z KAMILĄ JAKUBOWSKĄ:

 

negocjacje dla przedsiębiorców

 negocjacje dla przedsiębiorców 

negocjacje dla przedsiębiorców 

 

 

🔴 ZAPISY 🔴

🔴Aby zarezerwować bilet na szkolenie otwarte kliknij TU🔴

 

🔴Aby zamówić szkolenie zamknięte dla Twojej firmy napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.🔴

 

Aby skutecznie przeprowadzić warsztaty i wykonać zaplanowane ćwiczenia minimalna liczba uczestników wynosi 6 osób. W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby uczestników zaproponowany zostanie nowy termin na 7 dni przed datą wydarzenia lub organizator dokona zwrotu wpłaconej kwoty.

 

 

     

 

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana