fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Mentoring biznesowy w ramach Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

W wyniku przetargu zostaliśmy partnerem FISE - Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Poprzez mentoring biznesowy będziemy wraz z fundacją wspierać rozwój przedsiębiorczości społecznej, aby skuteczniej walczyć z wykluczeniem społecznym i zawodowym.

W wyniku zakończonego w marcu przetargu zostaliśmy partnerem FISE - Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Celem działalności FISE jest systemowe wspieranie rozwoju przedsiębiorczości społecznej, jako narzędzia skutecznej walki z wykluczeniem społecznym. FISE działa w obszarze ekonomii społecznej, rozwoju lokalnego i partycypacji publicznej. W ramach funduszy unijnych fundacja realizuje projekty zapobiegające dyskryminacji, wykluczeniu społecznemu, a także wspierające równość szans kobiet i mężczyzn. Ponadto fundacja prowadzi także działania w obszarze powstawania przedsiębiorstw tworzących miejsca pracy dla osób, który jest trudniej odnaleźć się na obecnym rynku - należą do nich m.in. osoby niepełnosprawne oraz uchodźcy.

 

Mentoring biznesowy

Nasi eksperci będą w pierwszej kolejności prowadzić mentoring biznesowy, który zwiększy możliwości odniesienia sukcesu rynkowego przez firmy tworzące miejsca pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym - m.in. osób niepełnosprawnych oraz uchodźców. Dzięki pracy z mentorem przedsiębiorca będzie mógł rozwinąć swoje mocne strony, zyska większą samoświadomość biznesową, a także uzyska wsparcie merytoryczne, które pomoże mu efektywniej realizować jego potencjał. 

Działania w zakresie doradztwa biznesowego prowadzone przez naszych konsultantów dla inicjatyw FISE obejmą projekty wsparcia dla ww. pracodawców m.in. w poniższych zakresach:


🔴 tworzenie narzędzi do przygotowania biznesplanów  

🔴 współpracę w zakresie przygotowania i weryfikacji biznesplanów dla konkretnych firm

🔴 wsparcie przy ocenie i kalkulowaniu rentowności działań sprzedażowych i operacyjnych

🔴 konsultacji w zakresie strategii sprzedaży i jej przygotowania

🔴 szkoleń z zakresu matematyki biznesowej dla start-upów

🔴 warsztatów biznesowych z obszaru sprzedaży i marketingu

🔴 ewaluację przedsięwzięć kwalifikujących się do dofinansowania ze środków unijnych. 

Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego społecznie projektu zwłaszcza w tak szczególnym czasie, który naznaczony jest perturbacjami ekonomicznymi spowodowanymi pandemią COVID-19. 

Pierwsze konsultacje - tym razem online - dla pracodawców tworzących miejsca pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym poprowadzi Małgorzata Warda już w przyszłym tygodniu. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o FISE oraz możliwościach skorzystania ze wsparcia, kliknij tu.

 

 Mentoring biznesowy Mentoring biznesowy

Mentoring biznesowy Mentoring biznesowy

 

Mentoring biznesowy

 

 

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana