fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Webcast z Pulsem Biznesu "Zarządzanie płatnościami i płynnością"

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 02.06.20 Małgorzata Warda poprowadzi webinar " Zarządzanie płatnościami i płynnością finansową od strony sprzedaży", którego współorganizatorem jest Puls Biznesu. Omówimy na nim praktyczne działania, które mogą podjać działy operacyjne, aby poprawić cash flow firmy. Zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy, iż we wtorek, 02.06.20 o godzinie 11:00 Małgorzata Warda poprowadzi dwugodzinny webinar z obszaru matematyki biznesowo-finansowej " Zarządzanie płatnościami i płynnością finansową od strony sprzedaży", którego współorganizatorem jest Puls Biznesu. Kliknij w zdjęcie poniżej i zapisz się:

 

Webcast z Pulsem Biznesu

 

 

Jednym z największych zagrożeń związanych z pandemią jest spowolnienie gospodarcze i powiązana z nim fala bankructw, spowodowanych m.in. utratą płynności finansowej. Mimo, iż zarządzanie cash flow kojarzy się głównie z zadaniami działu finansów, działy operacyjne – w tym sprzedażowe i marketingowe mogą poprzez swoje działania wpłynąć na poprawę płynności finansowej firmy, jeśli zrozumieją mechanizmy finansowe oraz swoją rolę. Dlatego na spotkaniu omówimy praktyczne działania, które m.in. działy sprzedażowe i marketingowe mogą podjąć w trakcie negocjacji z kontrahentami.

Podczas spotkania online omówimy zależność między rentownością a cash flow, a także jak negocjować terminy płatności z klientami i dostawcami, aby poprawić płynność w oparciu o zagadnienia z obszaru matematyki biznesowo-handlowej. Ponadto, wskażemy jakich argumentów użyć podczas rozmów z partnerami biznesowymi podczas negocjowania terminów płatności i warunków handlowych wpływających na cash flow oraz w jaki sposób przygotować się do renegocjacji warunków kontraktowych i umów handlowych od strony praktycznej. Będzie również okazja do zadania pytań prelegentce.

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim:

🔴osobom zarządzającym firmą od strony biznesowej
🔴dyrektorom działów sprzedażowych i marketingowych
🔴key account managerom, reprezentantom handlowym i specjalistom odpowiedzialnym za współpracę i negocjacje z klientami
🔴pracownikom działów współpracujących z dostawcami (m.in. działy marketingu, HR, administracji zamawiającymi usługi lub produkty od dostawców).


Praktyczne korzyści ze szkolenia:

🔴Zrozumienie wpływu terminów płatności na rentowność i kapitał pracujący firmy przez niefinansistów
🔴Zwiększenie kompetencji negocjacyjnych dzięki poznaniu podstaw matematyki biznesowo-handlowej w zakresie zarządzania kapitałem obrotowym i płynnością finansową przedsiębiorstwa
🔴Zwiększenie umiejętności w zakresie negocjacji rentownych ofert i redukcji presji cenowej

 

KAŻDY ZAREJESTROWANY UCZESTNIK OTRZYMA DOSTĘP DO STRONY Z WEBCASTEM ORAZ CERTYFIKAT. 

Jeśli zgłosisz i opłacisz swój udział, a nie będziesz mógł wziąć udziału w szkoleniu on-line - nie martw się! Będzie ono dostępne dla Ciebie także później, do obejrzenia w dowolnym momencie przez dwa tygodnie od szkolenia.

 

Webcast z Pulsem Biznesu

 

🔴 Link do zapisów na webinar po kliknięciu w zdjęcie z prelegentką w górnej części artykułu 🔴 

 

   🔴 Powyższe szkolenie online możesz zamówić także w formie zamkniętej dla Twojego zespołu - kliknij TU i zapytaj o szczegóły 🔴 

 

 

Tymczasem  zapraszamy do lektury naszych tekstów na łamach Pulsu Biznesu

🔴 "Strategia Sprzedaży zmniejszy rotację" 

🔴 "Współczesny Kobiecy Dress Code"

🔴 "Agregacja danych zwiększy efektywność sprzedażową"

🔴 "Mentoring - sposób na rozwój w kryzysie?" 

🔴 "Jak poprawić cash flow" 

🔴 "Matematyka biznesowa wspiera świadomość finansową działów sprzedaży i marketingu"

 

Przeczytasz je, klikając w czerwone tytuły.

 

 Webcast z Pulsem Biznesu Webcast z Pulsem Biznesu Webcast z Pulsem Biznesu  Webcast z Pulsem Biznesu Webcast z Pulsem Biznesu 

 

 

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana