fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Coaching i mentoring w organizacji - nowe studia podyplomowe w Wyższej Szkole Menadżerskiej

Jesienią rusza nowy program studiów podyplomowych: Akademia Coachingowego Stylu Zarządzania, który będzie realizowany przez Wyższą Szkoła Menedżerską w Warszawie. To odpowiedź Szkoły na rosnące na rynku zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinach coachingu i mentoringu Wśród wykładowców znajdują się m.in. Magdalena Żmijewska oraz Małgorzata WardaZajęcia rozpoczną się w listopadzie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w ofercie Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie pojawił się nowy program Akademia Coachingowego Stylu Zarządzania. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie.

 

Moduły programu Akademii Coachingowego Stylu Zarządzania


Autorka programu Magdalena Żmijewska poprowadzi moduł "Komunikacja Interpersonalna w Coachingu", a Małgorzata Warda, MBA moduł "Mentoring w organizacji".  Do grona wykładowców zostali zaproszeni także inni eksperci, którzy podzielą się z uczestnikami Akademii swoją wiedzą i doświadczeniem. Są to m.in. Natalia Zalesińska, Wioletta Kastrau, Beata Świeży, Monika Gąsienica, Ireneusz Jacyszyn, Izabella Piekarska i Anna Dzierzecka.

 

Rekrutacja trwa - kliknij TU i dowiedz się więcej.

 

 

Zapraszamy również do lektury wywiadu z Małgorzatą Warda w naszej Bazie Wiedzy na temat roli mentoringu jako procesu rozwojowego dla menadżerów i organizacji - kliknij TU.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnych procesach w zakresie coachingu lub mentoringu biznesowego i menedżerskiego KLIKNIJ TU lub skontaktuj się z nami.

 Strefa wsparcia - konsultacje


 

Strefa wsparcia - konsultacje 

 

 

 

 

     

 

      

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana