fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Matematyczno-finansowe podstawy rentownego biznesu - szkolenie otwarte online

Duża dawka wiedzy, praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem kalkulatora, konsultacje z prowadzącym i dyplom sygnowany przez Uniwersytet SWPS- to wybrane elementy nowych warsztatów online realizowanych we współpracy z ww. uczelnią, które odbędą się online w terminie 03.03.2021! Zapisz się już dziś! 

Jak obliczyć rentowność? Jak prowadzić dochodowy biznes?

Tego nauczymy Cię podczas nowych warsztatów realizowanych we współpracy z Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS!

Najbliższa edycja zaplanowana jest na 03.03.2021 r. w wersji online !

W trakcie szkolenia poznasz najważniejsze zasady prowadzenia rentownego biznesu i organizowania dochodowych akcji promocyjnych. Nauczysz  się dokonywania obliczeń związanych z rentownością, dowiesz się czym różni się marża od narzutu, nauczysz się podejmować decyzje biznesowe, które działania handlowe i marketingowe są opłacalne, a które nie.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • prowadzisz już swój biznes i chcesz zwiększyć rentowność Twoich działań handlowych
 • chcesz ugruntować swoją wiedzę od strony finansowo-matematycznej, aby podejmować świadome decyzje biznesowe,
 • chciałbyś dowiedzieć się, jak szybko samodzielnie obliczyć, które działania są dla Ciebie rentowne, a które są nieopłacalne,
 • chcesz zrozumieć jaka jest różnica między marżą i narzutem i jak udzielane rabaty wpływają na rentowność biznesu,
 • chciałbyś dowiedzieć się jak stworzyć biznesplan dla istniejącego lub nowego przedsięwzięcia biznesowego.

 

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach z zakresu matematyki biznesowo-handlowej:

Cele szkolenia "Matematyczno-finansowe podstawy rentownego biznesu":

 • Zapoznanie uczestników z kluczowymi elementami biznesplanu i budżetowania
 • Poznanie i przećwiczenie zasad wyliczania profitowości planowanych działań
 • Zapoznanie uczestników z najważniejszymi wskaźnikami finansowo-handlowymi istotnymi dla biznesu

Podczas praktycznego szkolenia Małgorzata Wardanasza trenerka-praktyk na przykładach omówi zasady obliczania rentowności, organizowania rentownych działań handlowych, jak również omówi case study ze swojej praktyki biznesowej od strony praktycznej, jak również przećwiczy z uczestnikami nowo nabytą wiedzę w oparciu o zadania biznesowe z wykorzystaniem kalkulatora., tak aby po szkoleniu uczestnicy mogli zastosować nowonabytą wiedzę od razu w praktyce.

 

Obejrzyj krótki wywiad z trenerem:

Ramowy program szkolenia online "Matematyczno-finansowe podstawy rentownego biznesu":

Zajęcia mają charakter warsztatowy i przeprowadzone zostaną w formie online. Podczas zajęć należy mieć kalkulator (może być w telefonie),  posłuzy on do wykonania praktycznych ćwiczeń i case study, podczas których uczestnicy dowiedzą się:


• jakie parametry są kluczowe przy zakładaniu własnego biznesu?
• czym różni się marża od narzutu i jak wyliczać rentowność?
• jakie są wskaźniki rentowności firmy?
• jak stworzyć rentowną ofertę handlową i promocyjną?
• jak organizować zyskowne promocje i jak analizować wyniki sprzedaży?
• jakie są kluczowe elementy rentownego biznes-planu?
• czym są koszty stałe i zmienne i jak zmiany rynkowe mogą wpływać na dochód firmy?
• jak ocenić czy pomysł na biznes ma szansę przynosić dochody?

Powyższe elementy zostaną omówione w przystępny sposób i w oparciu o praktyczne zadania z wykorzystaniem kalkulatora, a uczestnicy nauczą się samodzielnie wykonywać obliczenia, które będą mogli wdrożyć w życie od razu po szkoleniu. Szkolenie kończy panel konsultacyjny podczas którego uczestnicy będą mogli skonsultować swoje wątpliwości z prowadzącym. Uczestnicy szkolenia otwartego otrzymają także dyplom sygnowany przez Uniwersytet SWPS!

 

Dlaczego warto wziąć udział?

 • Nasz autorski program szkolenia jest odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby rynku - powstał w oparciu o feedback i ankiety dotyczące potrzeb biznesowych, przeprowadzone wśród uczestników akceleratorów, jak i innych naszych szkoleń z zakresu matematyki biznesowo-handlowej.
 • Cechuje je unikalna formuła warsztatowa – omówimy case study, wykonamy praktyczne ćwiczenia, dokonamy obliczeń w praktyce z wykorzystaniem kalkulatora, co pozwoli utrwalić nabytą wiedzę,  a indywidualne wyzwania będzie można skonsultować z prelegentem.
 • Każdy uczestnik otrzyma pakiet praktycznych materiałów szkoleniowych oraz dyplom sygnowany przez Uniwersytet SWPS i trenera.
 • Patronem wydarzenia jest Uniwersytet Społecznohumanistyczny SWPS. 

 

 

Zainteresowany?

Zapisz się na nasze szkolenie z zakresu z matematyki biznesowej już dziś!

Cena: 445 zł/osoba.

 

ZAPISY NA STRONIE UNIWERSYTETU SWPS:

  

Jeżeli szukasz sposobu na zwiększenie efektywności biznesowej i świadomości finansowej swojego zespołu handlowo-marketingowego, zaciekawiła cię tematyka warsztatów i sądzisz, że wdrożenie zdobytej na nich wiedzy przyda się w Twojej firmie bądź w zespole, również zapraszamy do kontaktu!  Warsztaty możemy zorganizować również w formie zamkniętej dla Twojej firmy - sprawdź nasze przykładowe referencje w tym zakresie i  skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy – przygotujemy ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby. 

 

Przykładowe zdjęcia z naszych szkoleń online i offline 😊

                     
 
  
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴
 
 

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

CHCESZ ZAMÓWIĆ TO SZKOLENIE W FORMIE ZAMKNIĘTEJ DLA TWOJEGO ZESPOŁU?

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana