fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Zgrupowanie Asów Sprzedaży - Mistrzowskie Patenty Sprzedażowe

Już w maju Zgrupowanie Asów Sprzedaży - Mistrzowskie Patenty Sprzedażowe. Spotkaj się tam z nami na treningu z naszym trenerem!

 

Z przyjemnością zapraszamy na Zgrupowanie Asów Sprzedaży - Mistrzowskie Patenty Sprzedażowe pod patronatem czasopisma "Szef Sprzedaży" i wydawnictwa Explanator! 
 

Już 16-17 maja w Warszawie odbędzie się kolejny mecz w ramach Zgrupowania Asów Sprzedaży – imprezy, której gospodarzem jest magazyn „As Sprzedaży”. W porównaniu do dwóch poprzednich edycji imprezy organizatorzy zaplanowali kilka nowości.

Oczekiwania klientów, a co za tym idzie – również metody sprzedaży, podlegają ciągłym zmianom. To, co działało wczoraj, dzisiaj często już nie jest skuteczne. Handlowcy, którzy chcą odnosić sukcesy sprzedażowe, muszą cały czas poszukiwać nowych rozwiązań, a Zgrupowanie Asów Sprzedaży jest ku temu świetną okazją.
 
Program odzwierciedla aktualne wyzwania rynku – od budowania silnej marki osobistej, która jest dzisiaj podstawą działań sprzedażowych w wielu branżach, przez zarządzanie lejkiem sprzedaży i dostarczanie klientom unikalnych doświadczeń sprzedażowych, po narzędzia typowo marketingowe, które pozwalają zwiększyć pole swojego działania. Jak dzięki silnej marce osobistej docierać do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów, jak pracować z lejkiem sprzedaży na co dzień, żeby poprawić jego szczelność, jak rozwijać umiejętności, które zawsze będą potrzebne w sprzedaży, w jaki sposób cykl życia klienta oraz cykl życia produktu wpływają na argumentację sprzedażową – to tylko część pytań, na które uczestnicy uzyskają odpowiedź podczas Zgrupowania. Drugiego dnia natomiast będą mogli uczestniczyć w praktycznych warsztatach.
 
 
Jednym z trenerów będzie Małgorzata Warda - nasza ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży.
 
Mistrzowskie Patenty Sprzedażowe
 
 
 
 
W najnowszej edycji zwiększono liczbę miejsc o 30% - aż do 78! Nowością jest też merytoryczna odprawa na zakończenie pierwszego dnia zgrupowania połączona z networkingiem i koktajlem. Szczegóły i zapisy: kliknij tu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana