Doradztwo biznesowe

Doradztwo biznesowe

W ramach zespołu Warda & Partners oferujemy:

  • audyty procesów biznesowych, 
  • doradztwo dla firm w zakresie usprawnień procesów biznesowych, 
  • wsparcie we wdrożeniu wniosków z audytów,
  • mentoring i coaching biznesowy, w tym wsparcie we wdrożeniu programów mentoringowych w organizacjach,
  • uzupełniające szkolenia biznesowe m.in. z obszaru przywództwa, komunikacji, pełnienia roli mentora w organizacji.  

Pomagamy naszym Klientom – zarówno właścicielom firm jak i kluczowym managerom zarządzającym – spojrzeć na ich działania z innej, nowej perspektywy.  

  • Pomagamy ocenić i usprawnić skuteczność aktualnych procesów biznesowych poprzez spojrzenie na nie z zewnątrz, nakładając na poczynione obserwacje i analizy naszą wiedzę i biznesowe doświadczenie. Pracujemy zespołowo uwzględniając perspektywę i wkład ze strony Klienta. 
  • W oparciu o nasze obserwacje z działań on the job i analizy identyfikujemy obszary wymagające usprawnień 
  • Pomagamy w doborze właściwych rozwiązań i przeprowadzeniu modyfikacji, mających na celu optymalizację procesów lub całkowitą zmianę strategii. W odróżnieniu od wielu firm doradczych oferujemy nie tylko pomysły na usprawnienia, ale i wsparcie we wdrożeniu ustalonych wspólnie działań. W efekcie wzrasta nie tylko świadomość biznesowa imotywacja w zespołach, ale przede wszystkim sprzedaż, efektywność i profitowność – co potwierdzają liczne referencje od naszych klientów ( wstawić link do referencji). 
  • W razie potrzeby rekomendujemy odpowiednie do potrzeb uzupełniające  szkolenia biznesowe, zarówno dla kadry, jak i dla pracowników.  

Warda & Partners – zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

Sprawdź nasze usługi doradcze dla firm

PROGRAMY MENTORINGOWE DLA ORGANIZACJI

Program mentoringowy w firmie to doskonałe rozwiązanie dla organizacji, które chcą zatrzymać zarówno doświadczonych liderów jak i pracowników z potencjałem, a jednocześnie zadbać o transfer wiedzy oraz zaangażowanie i motywację.

AUDYT EFEKTYWNOŚCI PROCESÓW BIZNESOWYCH

Audyt procesów biznesowych pod kątem efektywności to usługa dedykowana przedsiębiorstwom i innym organizacjom, dla których niezależna, obiektywna ocena ekspercka stanu obecnego będzie stanowiła nie tylko inspirację do zmian, ale przede wszystkim przyczyni się do ich rozwoju.

BIZNES PLAN
I STRATEGIA ROZWOJU

Strategia sprzedaży oraz kalkulacja przychodów i rentowności to kluczowe elementy zarządzania w każdej firmie, która chce osiągnąć sukces na rynku. Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów - wspólnie zoptymalizujemy kluczowe procesy operacyjne.

AUDYT I OPTYMALIZACJA PROCESÓW SPRZEDAŻOWYCH

Zarekomendujemy strategię działania i wspomożemy Cię w jej wdrożeniu. Specjalizujemy się w strategiach sprzedażowo-marketingowych oraz procesach logistycznych i finansowych im towarzyszących.

ZARZĄDZANIE WSPÓŁPRACĄ Z KLUCZOWYMI KLIENTAMI

Jeśli chcesz wprowadzić nowoczesny sposób zarządzania kluczowymi klientami wspólnie z Tobą stworzymy proces dostosowany do Twojej organizacji od strony zarówno strategii, optymalizacji kosztów jak i rentowności oraz przygotujemy Twój zespół do jego realizacji.

(RE)NEGOCJACJE WARUNKÓW HANDLOWYCH

Chcesz skutecznie realizować założoną strategię sprzedażową? Wykorzystując nasze praktyczne doświadczenia z zakresu współpracy z nowoczesną dystrybucją pomożemy Ci stworzyć efektywny proces współpracy z klientami i korzystne umowy handlowe.

STRATEGIA MARKETINGOWA

Chcesz skutecznie pozyskiwać nowych klientów, efektywnie wykorzystywać budżet marketingowy i zoptymalizować ROI? Na bazie doświadczenia i nowoczesnych metod pracy stworzyliśmy ofertę usług optymalizujących decyzje marketingowe.

INTERIM I PROJECT MANAGEMENT

Jeśli Twoja firma potrzebuje tymczasowego zastępstwa na kluczowym stanowisku lub potrzebuje doświadczonych managerów do wprowadzenia zmian – proponujemy współpracę na zasadach interim managementu.

Na czym polega mentoring biznesowy?

 

Ważną gałęzią naszej działalności jest mentoring biznesowy i managerski. Łączy on w sobie eksperckie wsparcie z osobistą opieką mentora, umożliwiającą indywidualny rozwój przedsiębiorcy czy też managera. Mentoring jest procesem, który rozpoczyna się od rozpoznania potrzeb i potencjału klienta oraz określenia jego celów biznesowych. Spotkania z doświadczonym mentorem umożliwiają poszerzenie perspektyw, porównanie różnych punktów widzenia, wymianę doświadczeń i w efekcie stworzenie nowych rozwiązań. Indywidualny mentoring biznesowy i managerski może mieć dogodną dla wielu klientów formę online lub offline. 

Nasza kompleksowa oferta obejmuje doradztwo biznesowe dla małych firm, średnich przedsiębiorstw, a także dużych korporacji. Nasi konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie operacyjne, zdobyte przy współpracy z różnej wielkości organizacjami, w tym klientami biznesowymi z przemysłu, jak i dóbr szybko rotujących (FMCG). Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego partnera, uwzględniające specyfikę firmy, jej specjalne potrzeby i cele biznesowe. 

 

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Audyt efektywności procesów biznesowych

Audyt procesów biznesowych pod kątem efektywności to usługa dedykowana przedsiębiorstwom i innym organizacjom, dla których niezależna, obiektywna ocena ekspercka stanu obecnego będzie stanowiła nie tylko inspirację do zmian, ale przede wszystkim przyczyni się do ich rozwoju.