Biznesplan i strategia rozwoju

Biznesplan i strategia rozwoju

Strategia sprzedaży oraz kalkulacja przychodów i rentowności to kluczowe elementy zarządzania w każdej firmie, która chce osiągnąć sukces na rynku. Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów – wspólnie zoptymalizujemy kluczowe procesy operacyjne. Nasze działania przełożyły się na konkretne wyniki biznesowe u naszych klientów – znajdziesz je w sekcji „Rekomendacje„.

 BIZNES PLAN I STRATEGIA ROZWOJU DLA TWOJEJ FIRMY

Strategia jest jednym z kluczowych elementów zarządzania dla każdej firmy, która chce osiągnąć sukces w biznesie. Jest ona ściśle powiązana z biznes planem, czyli spisem celów i zadań poszerzonym o kalkulację ich opłacalności. Biznesplan da nam obraz, czy zakładana działalność przyniesie zysk wystarczający na pokrycie wszelkich wydatków firmy.

POMOŻEMY CI PRZYGOTOWAĆ STRATEGIĘ SPRZEDAŻOWO-MARKETINGOWĄ I BIZNES PLAN, KTÓRE OKREŚLĄ M.IN:

Jak pracujemy?
1
Krok 1
Współpracę z nami rozpoczniesz od długiej rozmowy o Twoich potrzebach. Wiele czasu poświęcimy celom, jakie chcesz osiągnąć.
2
Krok 2
Poznasz naszą propozycję skrojoną w oparciu o Twoje potrzeby i dostosowaną do celów biznesowych, które chcesz osiągnąć. Przedstawimy Ci naszych konsultantów, których dedykujemy do tego projektu. Porozmawiamy o wartości naszych propozycji z Twojego punktu widzenia. Podejmiesz decyzję.
3
Krok 3
Dalsze kroki przebiegać będą różnie w zależności od Twoich potrzeb i skali projektu, na który się zdecydujesz. W razie potrzeby wesprzemy Cię we wdrożeniu biznes planu i wspólnie przygotowanej strategii od strony praktycznej. Pracujemy w oparciu o Twoje dotychczasowe wyniki biznesowe, analizy rynku na którym działasz oraz poprzez wspólne warsztaty.

Zobacz przykład działań prowadzonych z MŚP – na przykład klikając tu.

Przeczytaj jak pracujemy ze start-upami – klikając tu.

Sprawdź również opcję indywidualnych konsultacji dla małych firm i przykładowe referencje – kliknij tu!

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Administratorem Twoich danych osobowych jest Warda Team - Paweł Warda, ul. Chodkiewicza 4 lok. 106, 02-593 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce RODO.