images_W.-witek-Maski-Przywdztwa-Warda-Consulting-Team
Wydarzenia

„MASKI PRZYWÓDZTWA”. WKRÓTCE PREMIERA NOWEJ KSIĄŻKI WŁODZIMIERZA ŚWIĄTKA!

Już wkrótce ukaże się nowa książka nakładem wydawnictwa Poltext – „Maski Przywództwa”.  Jej autorem jest Włodzimierz Światek, który jest jednym z naszych wykładowców na studiach MBA w Collegium Humanum i konsultantem w obszarze przywództwa. Polecamy ją Waszej uwadze, gdyż z pewnością jest to pozycja, którą warto przeczytać!

 

Już wkrótce premiera nowej książki naszego konsultanta  i wykładowcy MBA Włodzimierza Świątka – pod tytułem „Maski Przywództwa„!
Wydana przez Poltext książka opisuje i analizuje fenomen maski, która jest atrybutem przynależnym przywódcom żyjącym na przestrzeni różnych kultur i epok historycznych oraz w czasach współczesnych. Głównym celem tych analiz jest poznanie, opisanie i zrozumienie tego, co jest ukryte za maskami używanymi przez przywódców politycznych, społecznych, religijnych czy tych kierujących organizacjami biznesowymi. Aby lepiej poznać i zrozumieć fenomen maski, autor odwołuje się do wielu różnych dziedzin wiedzy i dyscyplin naukowych, takich jak m.in. antropologia kulturowa i etnografia, socjologia, antropologia filmu, psychologia społeczna, psychologia polityczna, historia i politologia oraz zarządzanie i przywództwo.
  Włodzimierz Światek specjalizuje się w obszarach przywództwa i zarządzania.
  ????Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie efektywnego zarządzania zespołem kliknij tu????