fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607
Data 12.10.2020

"Maski Przywództwa". Wkrótce premiera nowej książki Włodzimierza Świątka!

Już wkrótce ukaże się nowa książka nakładem wydawnictwa Poltext - "Maski Przywództwa".  Jej autorem jest Włodzimierz Światek, który jest jednym z naszych wykładowców na studiach MBA w Collegium Humanum i konsultantem w obszarze przywództwa. Polecamy ją Waszej uwadze, gdyż z pewnością jest to pozycja, którą warto przeczytać!

 

Już wkrótce premiera nowej książki naszego konsultanta  i wykładowcy MBA Włodzimierza Świątka - pod tytułem "Maski Przywództwa"!
 
Wydana przez Poltext książka opisuje i analizuje fenomen maski, która jest atrybutem przynależnym przywódcom żyjącym na przestrzeni różnych kultur i epok historycznych oraz w czasach współczesnych. Głównym celem tych analiz jest poznanie, opisanie i zrozumienie tego, co jest ukryte za maskami używanymi przez przywódców politycznych, społecznych, religijnych czy tych kierujących organizacjami biznesowymi. Aby lepiej poznać i zrozumieć fenomen maski, autor odwołuje się do wielu różnych dziedzin wiedzy i dyscyplin naukowych, takich jak m.in. antropologia kulturowa i etnografia, socjologia, antropologia filmu, psychologia społeczna, psychologia polityczna, historia i politologia oraz zarządzanie i przywództwo. 
 
 
  Włodzimierz Światek specjalizuje się w obszarach przywództwa i zarządzania. 
  🔴Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie efektywnego zarządzania zespołem kliknij tu🔴
 
 
  
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana