najlepszy executive coach - Małgorzata Warda - lista najlepszych coachów
Wydarzenia

NAJLEPSZY EXECUTIVE COACH – LISTA TOP 15 COACHÓW W WARSZAWIE

Kanadyjski portal Influence Digest opublikował niedawno zestawienie, którym jest lista najlepszych coachów w Warszawie. W tym zestawieniu najlepszych coachów została wyróżniona również Małgorzata Warda. Warto wiedzieć, ze zestawienie to nie ranking najlepszych coachów lecz lista najlepszych fachowców w różnych obszarach specjalizacji.

Obszar specjalizacji coacha

Jako mentorka, executive coach oraz sparring partner Małgorzata Warda wspiera kadrę zarządzającą i liderów w wyzwaniach związanych z efektywnym zarządzaniem zespołem lub biznesem. Podczas sesji mentoringowych wspólnie wraz z Klientami pracuje zarówno nad tym, co jest dla nich w danym momencie najbardziej istotne, ale także prowadzi procesy, których celem zwykle jest zmiana krok po kroku – na przykład zmiana zakresu obowiązków, stanowiska, rozwój kompetencji menadżerskich lub biznesowych.

Jako doświadczony executive coach Małgorzata Warda łączy ponad 20-letnie doświadczenie na wysokich stanowiskach menadżerskich w globalnych korporacjach z wieloletnim, profesjonalnym przygotowaniem merytorycznym i psychologicznym do pełnienia zarówno roli coacha jak i mentora.

Najlepszy executive coach– lista top 15 coachów w Warszawie
Jako jedna z nielicznych osób w Polsce, Małgorzata Warda uzyskała podwójną akredytację dwóch renomowanych organizacji branżowych w obszarze mentoringu i coachingu – jedną z nich jest akredytacja na poziomie Senior Practitioner wydana przez European Mentoring & Coaching Council. Posiada uprawnienia w zakresie mentoring kognitywnego, a także certyfikat Practitioner of Executive Coaching wydany przez Academy of Executive Coachning w Londynie. Posiadając kompetencje zarówno w obszarze mentoringu jak i coachingu łączy obie metody pracy w zależności od potrzeb Klienta. Jej ulubionym cytatem oddającym ideę mentoringu są słowa R. Kiosaki „Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”.
Jeśli interesują Cię sesje coachingowe – napisz do nas – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Executive coach – w jakich wyzwaniach wspiera?

Executive coach może wraz z Tobą wypracować rozwiązania jak efektywnie zarządzać zespołem i zmianą lub jak skutecznej komunikować się z zespołem. Executive coach może Ci także pomóc wypracować lepszy work-life balance i pomóc zadbać o dobrostan osobisty, aby uchronić Cię przed wypaleniem zawodowym. Dobry coach biznesowy, może być dla Ciebie również wsparciem w rozwoju biznesu, sprzedaży, rozwoju i planowaniu ścieżki kariery oraz budowaniu autentycznej marki osobistej lidera.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej w jaki sposób executive coaching może wspierać menadżera w trudnych sytuacjach – zajrzyj do naszej Bazy Wiedzy