Nasz team

Nasz zespół

Trener biznesu, akredytowany executive coach i mentor biznesu, konsultant i sparring partner

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie biznesu jest sztuką wymagającą nie tylko umiejętności racjonalnego i opartego na faktach myślenia, ale przede wszystkim podejmowania decyzji o charakterze strategicznym – w szczególności, jeżeli chodzi o sprzedaż i marketing. Profesjonalny mentor biznesu, dobry executive coach, doświadczony konsultant czy trener-praktyk to osoby, które poprzez doradztwo, szkolenia oraz procesy rozwojowe są w stanie przyczynić się do dynamicznego i jednocześnie stabilnego rozwoju Twojej firmy, jak i jej pracowników.

Nasz zespół składa się z praktyków biznesu – konsultantów i trenerów z dużym doświadczeniem w zarządzaniu zespołami, sprzedażą i marketingiem. Stawiamy na profesjonalizm – dlatego mentoring i coaching – zarówno biznesowy jak i menadżerski prowadzą osoby z międzynarodowymi uprawnieniami do prowadzenia takich procesów w postaci certyfikacji i akredytacji. Dzięki temu masz gwarancję, że procesy rozwojowe prowadzimy w sposób skuteczny, etyczny, zgodnie z międzynarodowymi standardami. Stawiamy również na indywidualne podejście oraz rozwiązania szyte na miarę – u nas każdy konsultant biznesowy, trener biznesu, profesjonalny mentor jak i coach do każdego zadania podchodzi w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy dostosować propozycję działań do Twoich bieżących potrzeb i wyzwań.

Nasz zespół

Ekspert ds. strategii marketingowych, wykładowca
Psycholog HR, zachowań konsumenckich oraz wizerunku trener, mentor, konsultant, psychometryk, certyfikowany praktyk MBTI.
Ekspert ds. zarządzania procesami
Psycholog, konsultant, certyfikowany mentor i coach, wykładowca, trener
Executive & business coach, konsultant, trener, wykładowca
Konsultant i trener biznesu w zakresie negocjacji
Ekspert i trener z dziedziny dress code
Trener profesjonalnego wizerunku, etykiety, komunikacji i autoprezentacji. Doradca wizerunku biznesowego i osobistego.
Trener, psycholog biznesu, coach i konsultant, wykładowca

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Administratorem Twoich danych osobowych jest Warda Team - Paweł Warda, ul. Chodkiewicza 4 lok. 106, 02-593 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce RODO.