Kim jesteśmy?

Warda Consulting Team to zespół doświadczonych konsultantów i trenerów z wieloletnią praktyką i udokumentowanymi wynikami w biznesie. Poprzez doradztwo biznesowe i szkolenia, z sukcesem wspieramy naszych klientów w działaniach, które prowadzą do rozwoju ich biznesu, przede wszystkim poprzez optymalizację strategii sprzedażowych oraz zwiększenie rentowności prowadzonych działań. Współpracujemy z renomowanymi szkołami biznesu, gdzie dzielimy się naszą wiedzą, prowadząc wykłady na studiach podyplomowych oraz programach Executive MBA.

Pomożemy Ci:

 usprawnić procesy biznesowe
 stworzyć strategię sprzedażowo-marketingową
 rozwinąć kompetencje Twojego zespołu

Posiadamy:

20 lat praktyki w zarządzaniu
dużymi i małymi przedsiębiorstwami
Udokumentowane
wyniki naszych działań
Doświadczenie
w prowadzeniu zespołów
Znajomość mechanizmów sprzedaży:
  • B2B i B2C
  • Usług i FMCG
  • multi- i omnichannel

 

Przykładowe referencje:

Miałem okazję osobiście obserwować sposób i wyniki pracy Małgorzaty przez ponad 2 lata i byłem pod wrażeniem jej rezultatów i podejścia do powierzonych zadań. Małgorzata Warda jest osobą na której można polegać i dobrze zorganizowaną. Ma ogromną wiedzę na temat rynku AGD i mechanizmów marketingowych. Jej umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwoliły jej nawiązać bardzo produktywną współpracę z zespołem Nestlé. Pracując z nami zaprezentowała bardzo wysokie umiejętności analityczne, umiejętność trafnego diagnozowania problemów i przedstawiania rozwiązań stanowiących wartość dodaną. Ze spokojem i rozwagą reagowała w trudnych sytuacjach biznesowych i przy dynamicznych zmianach na rynku.
Lajos Hanzel Beverages Business Executive Manager Nestlé

 

 

Małgorzata Warda poprawiła wynik EBIDTA firmy o +46% rok do roku (…). Dział call center został zrestrukturyzowany, co znacząco poprawiło kluczowe wskaźniki efektywnościowe, doprowadziło do zmniejszenia rotacji, jak i usprawniło zarządzanie bazami danych (…) Poszczególne procesy operacyjne i finansowe, a także te związane z komunikacją w ramach samej organizacji jak i współpracy z centralą zdecydowanie się poprawiły. Pracując dla naszej firmy Małgorzata była bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę i pełna pozytywnej energii.
Tomasz Pawliszyn Prezes Zarządu Studio Moderna

 

 

Magda Żmijewska. Miałem okazję i zaszczyt pracować z Magdą jako trenerem. To co wyróżnia Magdę z masy trenerów to jej strategiczne cele i wartości. Mówi się że z dobrego szkolenia po roku w umysłach uczestników zostaje maksymalnie 10%.W przypadku Magdy jest inaczej. To osoba która ma autentyczny dar a przy tym wiele świadomie używanych narzędzi do docierania z uczestnikami głębiej. Jej styl pracy dotyka zdecydowanie więcej niż poziom wiedzy. Uczestnicy z jej szkoleń wychodzą nie tylko zadowoleni. Oni wychodzą poruszeni.Magda jest szkoleniowcem który zostawia po sobie w organizacji autentyczną zmianę.
Tomasz Kalko ,Trener Biznesu, Dyrektor ds. Rozwoju Pruszyński Sp. z o.o.

 

 

Pan Włodzimierz Świątek w mistrzowski sposób przygotował program szkolenia w oparciu o nasze oczekiwania, a także przeprowadził zajęcia z najwyższym profesjonalizmem, doskonale łącząc przydatne narzędzia merytoryczne z warsztatami praktycznymi.Przykładowe opinie uczestników szkolenia dotyczące trenera: „Mistrz!!!”; ”Idealny trener”; „Pełen profesjonalizm – bardzo przyjazna atmosfera”; Bardzo pozytywny, energiczny i niesamowity prowadzący”, ”umiejętność natychmiastowego nawiązania więzi z zespołem, jak i zintegrowanie zespołu”.
Joanna Lipkowska Kierownik Zespołu Szkoleń Wydawnictwa Era Sp. z o.o.

 

 

 

 

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci