fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Kim jesteśmy?

Warda Consulting Team to zespół doświadczonych konsultantów i trenerów z wieloletnią praktyką i udokumentowanymi wynikami w biznesie. Poprzez doradztwo biznesowe i szkolenia, z sukcesem wspieramy naszych klientów w działaniach, które prowadzą do rozwoju ich biznesu, przede wszystkim poprzez optymalizację strategii sprzedażowych oraz zwiększenie rentowności prowadzonych działań. Współpracujemy z renomowanymi szkołami biznesu, gdzie dzielimy się naszą wiedzą, prowadząc wykłady na studiach podyplomowych oraz programach Executive MBA.

Pomożemy Ci:

icon usprawnić procesy biznesowe
icon stworzyć strategię sprzedażowo-marketingową
icon rozwinąć kompetencje Twojego zespołu

Posiadamy:

icon 20 lat praktyki w zarządzaniu
dużymi i małymi przedsiębiorstwami
icon Udokumentowane
wyniki naszych działań
icon Doświadczenie
w prowadzeniu zespołów
icon Znajomość mechanizmów sprzedaży:
  • B2B i B2C
  • Usług i FMCG
  • multi- i omnichannel

 

Przykładowe referencje:

Miałem okazję osobiście obserwować sposób i wyniki pracy Małgorzaty przez ponad 2 lata i byłem pod wrażeniem jej rezultatów i podejścia do powierzonych zadań. Małgorzata Warda jest osobą na której można polegać i dobrze zorganizowaną. Ma ogromną wiedzę na temat rynku AGD i mechanizmów marketingowych. Jej umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwoliły jej nawiązać bardzo produktywną współpracę z zespołem Nestlé. Pracując z nami zaprezentowała bardzo wysokie umiejętności analityczne, umiejętność trafnego diagnozowania problemów i przedstawiania rozwiązań stanowiących wartość dodaną. Ze spokojem i rozwagą reagowała w trudnych sytuacjach biznesowych i przy dynamicznych zmianach na rynku.
arrow
Lajos Hanzel Beverages Business Executive Manager Nestlé

 

 

Małgorzata Warda poprawiła wynik EBIDTA firmy o +46% rok do roku (…). Dział call center został zrestrukturyzowany, co znacząco poprawiło kluczowe wskaźniki efektywnościowe, doprowadziło do zmniejszenia rotacji, jak i usprawniło zarządzanie bazami danych (…) Poszczególne procesy operacyjne i finansowe, a także te związane z komunikacją w ramach samej organizacji jak i współpracy z centralą zdecydowanie się poprawiły. Pracując dla naszej firmy Małgorzata była bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę i pełna pozytywnej energii.
arrow
Tomasz Pawliszyn Prezes Zarządu Studio Moderna

 

 

Magda Żmijewska. Miałem okazję i zaszczyt pracować z Magdą jako trenerem. To co wyróżnia Magdę z masy trenerów to jej strategiczne cele i wartości. Mówi się że z dobrego szkolenia po roku w umysłach uczestników zostaje maksymalnie 10%.W przypadku Magdy jest inaczej. To osoba która ma autentyczny dar a przy tym wiele świadomie używanych narzędzi do docierania z uczestnikami głębiej. Jej styl pracy dotyka zdecydowanie więcej niż poziom wiedzy. Uczestnicy z jej szkoleń wychodzą nie tylko zadowoleni. Oni wychodzą poruszeni.Magda jest szkoleniowcem który zostawia po sobie w organizacji autentyczną zmianę.
arrow
Tomasz Kalko ,Trener Biznesu, Dyrektor ds. Rozwoju Pruszyński Sp. z o.o.

 

 

Pan Włodzimierz Świątek w mistrzowski sposób przygotował program szkolenia w oparciu o nasze oczekiwania, a także przeprowadził zajęcia z najwyższym profesjonalizmem, doskonale łącząc przydatne narzędzia merytoryczne z warsztatami praktycznymi.Przykładowe opinie uczestników szkolenia dotyczące trenera: „Mistrz!!!”; ”Idealny trener”; „Pełen profesjonalizm – bardzo przyjazna atmosfera”; Bardzo pozytywny, energiczny i niesamowity prowadzący”, ”umiejętność natychmiastowego nawiązania więzi z zespołem, jak i zintegrowanie zespołu”.
arrow
Joanna Lipkowska Kierownik Zespołu Szkoleń Wydawnictwa Era Sp. z o.o.

 

 

Podejmowanie kluczowych decyzji dla rozwoju danego przedsiębiorstwa jest znacznie łatwiejsze, w momencie gdy właściciel firmy może liczyć na profesjonalne wsparcie, coaching i mentoring biznesowy. Można je uzyskać, nawiązując współpracę z naszym zespołem. Jest on tworzony przez grupę doświadczonych i kompetentnych konsultantów, trenerów biznesu, mentorów oraz coachów. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie oferujemy.

Doradztwo biznesowe dla firm – dlaczego warto?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to przede wszystkim nawiązywanie relacji z kontrahentami i właściwe nią zarządzanie. Dobrze rozpoznawalna marka znacznie szybciej zyskuje nowych partnerów. Wizerunek w biznesie jest zatem kluczowy, a my pomagamy go zbudować m.in. poprzez mentoring oraz coaching. Prowadzimy szkolenia biznesowe oraz kompleksowe doradztwo dla firm, które przyczyniają się do usprawnienia procesów, jakie zachodzą w toku funkcjonowania przedsiębiorstwa. Tym samym poprawiają się m.in. wyniki sprzedażowe.

Zdobycie pożądanej renomy na rynku krajowym i międzynarodowym nie jest jednak łatwym zadaniem. Coaching i mentoring biznesowy prowadzone są przez doświadczonych konsultantów i trenerów stanowiących trzon naszego zespołu, prowadzą do zwiększenia sprzedaży, udziałów rynkowych i poprawy rentowności. Jesteśmy specjalistami w zakresie optymalizacji strategii sprzedażowych oraz efektywnego kierowania przedsiębiorstwem. Nasze doradztwo biznesowe dla firm jest kluczowe w kontekście długofalowego rozwoju działalności gospodarczej. Pomagamy w osiąganiu wyższych przychodów, co wynika ze znajomości mechanizmów sprzedaży zarówno w zakresie B2B i B2C, jak i usług, FMCG, a także multi- oraz omnichannel.

Skrupulatnie budowany wizerunek dotyczy też opinii zatrudnianych osób. Zarządzanie zespołem jest nierzadko bardzo trudne, dlatego warto zdecydować się na nasze wsparcie również i w tej kwestii. Prowadzimy szkolenia, wykorzystując nowoczesne metody szkoleniowe, w tym mentoring. Profesjonalny trener, coach lub mentor pomoże zarówno zwiększyć efektywność pracy indywidualnej jak i zespołowej. Realizowane przez nas kompleksowo wsparcie i doradztwo biznesowe dla firm ma bezpośrednie przełożenie na ich wyniki.

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana