fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607
Data 21.10.2020
Tagi:

Oceanic

CYKL SZKOLEŃ DLA BRANŻY KOSMETYCZNEJ/FMCG: Matematyka biznesowo-handlowa

 

Małgorzata Warda przeprowadziła dla firmy OCEANIC S.A. cykl warsztatów w zakresie „matematyki Biznesowo-Handlowej” w wymiarze 40 godzin. Projekt objął menadżerów średniego i wyższego szczebla z działów sprzedaży i marketingu. Jego celem była integracja zespołów, a tematyka obejmowała zasady negocjacji handlowych w oparciu o wartości finansowo-matematyczne oraz aspekty finansowo-handlowe zarządzania rentownością współpracy z klientami z perspektywy dostawcy.

Elementem warsztatów były ćwiczenia praktyczne oraz zadania związane z kalkulacją zyskowności prowadzonych działań handlowych przygotowane specjalnie pod kątem tego projektu przez prowadzącą, we współpracy z działem controllingu firmy Oceanic S.A.

Przygotowany i przeprowadzony przez Małgorzatę Warda projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników. Wysoko ocenili oni także praktyczne przykłady oraz wiedzę biznesową prowadzącej, a także dynamiczną formę warsztatów. Za najbardziej wartościowe uznali przystępną formę prowadzenia zajęć oraz możliwość wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce od razu po szkoleniu.

 

Jolanta Łykowska - Dyrektor Finansowa oraz członek zarządu OCEANIC S.A.

 

 

Tagi:

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana