Budowanie wizerunku profesjonalisty i dress code w biznesie

krahn

Budowanie wizerunku profesjonalisty i dress code w biznesie

Firma Warda Consulting Team przeprowadziła całodniowe szkolenie „Budowanie wizerunku profesjonalisty i dress code w biznesie” w siedzibie naszej firmy w Poznaniu.

Spotkanie zostało przeprowadzone przez Agnieszkę Martynę-Ross i uwzględniało zasady budowania wizerunku oraz indywidualne konsultacje w zakresie dress code dla uczestników warsztatów. Indywidualne konsultacje wzbogaciła najnowsza kolekcja marki SOLAR.

Agnieszka Martyna-Ross to trener z olbrzymią wiedzą i pasją. Jej wiedza, doświadczenie i poczucie stylu sprawiają, że uczestnicy szkolenia zyskują szersze spojrzenie na to, jak ważny jest profesjonalny wizerunek w biznesie. Pani Agnieszka jest osobą sympatyczną, pełną ciepła i wrodzonej elegancji. Zagadnienie przedstawiła w bardzo profesjonalny sposób. Jej wskazówki uświadomiły uczestniczkom jak ważny jest dress code w kontekście budowania swojego wizerunku w biznesie. Szczególnie podobało się indywidualne podejście do każdej z uczestniczek oraz zachęcenie do poszukiwań własnego stylu w wyznaczonych dress codem ramach. „

 

Magdalena Chudziak – Prezes Zarządu KRAHN Chemie Polska Sp. z o.o

Category