Jak Cię widzą tak Ci płacą – jak dzięki silnej marce osobistej docierać do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów?

as sprzedazy

Jak Cię widzą tak Ci płacą – jak dzięki silnej marce osobistej docierać do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów?

Z przyjemnością zaświadczamy, że pani Małgorzata Warda, reprezentująca firmę Warda Consulting Team była prelegentem na organizowanej przez naszą firmę konferencji ” Zgrupowanie Asów Sprzedaży”. Jej wystąpienie dotyczyło głównych filarów budowania marki osobistej, wpływu personal brandingu na działania sprzedażowe, metod autodiagnozy marki osobistej, wyróżników przyciągających klientów i podnoszenia wiarygodności w oczach klientów poprzez profesjonalny personal branding.

Prelekcja „Jak Cię widzą tak Ci płacą – jak dzięki silnej marce osobistej docierać do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów?” została dobrze oceniona przez uczestników, którzy jej formę jak i praktyczne przykłady uznali za wartościowe i przydatne w codziennej pracy. Prowadząca – pani Małgorzata Warda – podczas swojego wystąpienia w ponadprzeciętny sposób przekazała wiedzę w oparciu o ciekawe przykłady z własnego życia zawodowego.

Z przyjemnością polecamy współpracę z Małgorzatą Warda w zakresie wystąpień na konferencjach eksperckich dedykowanych zespołom sprzedażowym.

 

Katarzyna Watoła – Kierownik sekcji szkoleń

Category