CYKL SZKOLEŃ DLA BRANŻY KOSMETYCZNEJ/FMCG: Matematyka biznesowo-handlowa

oceanic

CYKL SZKOLEŃ DLA BRANŻY KOSMETYCZNEJ/FMCG: Matematyka biznesowo-handlowa

Małgorzata Warda przeprowadziła dla firmy OCEANIC S.A. cykl warsztatów w zakresie „matematyki Biznesowo-Handlowej” w wymiarze 40 godzin. Projekt objął menadżerów średniego i wyższego szczebla z działów sprzedaży i marketingu. Jego celem była integracja zespołów, a tematyka obejmowała zasady negocjacji handlowych w oparciu o wartości finansowo-matematyczne oraz aspekty finansowo-handlowe zarządzania rentownością współpracy z klientami z perspektywy dostawcy.

Elementem warsztatów były ćwiczenia praktyczne oraz zadania związane z kalkulacją zyskowności prowadzonych działań handlowych przygotowane specjalnie pod kątem tego projektu przez prowadzącą, we współpracy z działem controllingu firmy Oceanic S.A.

Przygotowany i przeprowadzony przez Małgorzatę Warda projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników. Wysoko ocenili oni także praktyczne przykłady oraz wiedzę biznesową prowadzącej, a także dynamiczną formę warsztatów. Za najbardziej wartościowe uznali przystępną formę prowadzenia zajęć oraz możliwość wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce od razu po szkoleniu.

 

Jolanta Łykowska – Dyrektor Finansowa oraz członek zarządu OCEANIC S.A.

Category