unnamed

Mentoring biznesowy – marka osobista mentora/coacha/trenera

Z przyjemnością rekomenduję Małgorzatę Wardę jako mentorkę biznesową.
Korzystałam z sesji mentoringowych z Małgorzatą w temacie rewitalizacji mojego brandu. W trakcie 4 godzinnych spotkań, Małgorzata pomogła mi usystematyzować wizerunek marki, grupy docelowej i produktów.

 

Najbardziej pomocne w naszej pracy było dopasowanie do moich potrzeb i pokazanie benchmarku z innymi firmami. Małgorzata wykazała się dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu i brandingu. Umiała zrozumieć moje potrzeby i zaproponować konkretne rozwiązania.

 

Sposób budowania relacji przez Małgorzatę był rzeczowy, ale jednocześnie pełen sympatii i uśmiechu. Dzięki temu czułam się komfortowo i swobodnie dzieliłam się swoimi pomysłami i wątpliwościami.


Spotkania z Małgorzatą były dla mnie inspirujące i umożliwiły mi poszerzenie świadomości poprzez autorefleksję nad sobą. Małgorzata pomogła mi lepiej zrozumieć siebie i swoją markę.

Największą wartość w procesie mentoringowym stanowiło dla mnie to, że Małgorzata pilnowała mojego celu. Dzięki temu mogłam go zrealizować, nawet gdy ja gdzieś odpływałam. Małgorzata potrafiła mnie pięknie przycumować od brzegu.

 

Sposób zarządzania kontraktem przez Małgorzatę był na najwyższym poziomie. Spotkania odbywały się zgodnie z harmonogramem, a informacje były poufne.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Małgorzatą Wardą. Polecam ją każdemu, kto szuka profesjonalnego i inspirującego mentora biznesowego.

 

Z poważaniem,
Kasia Syrówka
Mentorka i trenerka

Kategorie