siec kobiet

SZKOLENIA I WEBINARY DLA MŚP: Podstawy matematyki biznesowej i rentownej sprzedaży w okresie kryzysu

Niniejszym zaświadczamy, że Małgorzata Warda działająca z ramienia firmy Warda Consulting Team przeprowadziła dla Sieci Przedsiębiorczych Kobiet następujące szkolenia biznesowe i webinary:

  • Dwie edycje jednodniowego szkolenia warsztatowego pt. „Podstawy matematyki biznesowej” – zajęcia odbyły się w ramach projektu „ Skillshare” i zrealizowane zostały w sali szkoleniowej. Adresowane były do osób chcących otworzyć własną działalność lub poprawić rentowność funkcjonującego już biznesu.
  • Dwa godzinne webinary w ramach akcji #WspieramywSieci pt. „Rentowna sprzedaż w okresie kryzysu” – w maju i czerwcu 2020 – poruszające podstawowe elementy matematyki biznesowej.

Uczestnicy warsztatów i webinarów podkreślali dużą wiedzę biznesową, a także umiejętności ciekawego zaprezentowania jej w przystępny i zrozumiały sposób, pozwalający na jej implementację w praktyce od razu po szkoleniach. Zajęcia prowadzone przez Panią Małgorzatę Warda cechuje profesjonalizm i wysoka jakość. Z przyjemnością rekomenduję Panią Małgorzatę Wardę i prowadzone przez nią szkolenia.

 

Dorota Czekaj – Prezes Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet

Kategorie