Zgrupowanie Asów Sprzedaży – Mistrzowskie Patenty Sprzedażowe

Zgrupowanie Asów Sprzedaży – Mistrzowskie Patenty Sprzedażowe

Już w maju Zgrupowanie Asów Sprzedaży – Mistrzowskie Patenty Sprzedażowe. Spotkaj się tam z nami na treningu z naszym trenerem!

 

Z przyjemnością zapraszamy na Zgrupowanie Asów Sprzedaży – Mistrzowskie Patenty Sprzedażowe pod patronatem czasopisma „Szef Sprzedaży” i wydawnictwa Explanator! 
 
Już 16-17 maja w Warszawie odbędzie się kolejny mecz w ramach Zgrupowania Asów Sprzedaży – imprezy, której gospodarzem jest magazyn „As Sprzedaży”. W porównaniu do dwóch poprzednich edycji imprezy organizatorzy zaplanowali kilka nowości.
Oczekiwania klientów, a co za tym idzie – również metody sprzedaży, podlegają ciągłym zmianom. To, co działało wczoraj, dzisiaj często już nie jest skuteczne. Handlowcy, którzy chcą odnosić sukcesy sprzedażowe, muszą cały czas poszukiwać nowych rozwiązań, a Zgrupowanie Asów Sprzedaży jest ku temu świetną okazją.
 
Program odzwierciedla aktualne wyzwania rynku – od budowania silnej marki osobistej, która jest dzisiaj podstawą działań sprzedażowych w wielu branżach, przez zarządzanie lejkiem sprzedaży i dostarczanie klientom unikalnych doświadczeń sprzedażowych, po narzędzia typowo marketingowe, które pozwalają zwiększyć pole swojego działania. Jak dzięki silnej marce osobistej docierać do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów, jak pracować z lejkiem sprzedaży na co dzień, żeby poprawić jego szczelność, jak rozwijać umiejętności, które zawsze będą potrzebne w sprzedaży, w jaki sposób cykl życia klienta oraz cykl życia produktu wpływają na argumentację sprzedażową – to tylko część pytań, na które uczestnicy uzyskają odpowiedź podczas Zgrupowania. Drugiego dnia natomiast będą mogli uczestniczyć w praktycznych warsztatach.
 
Jednym z trenerów będzie Małgorzata Warda – nasza ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży.
 
 W najnowszej edycji zwiększono liczbę miejsc o 30% – aż do 78! Nowością jest też merytoryczna odprawa na zakończenie pierwszego dnia zgrupowania połączona z networkingiem i koktajlem. Szczegóły i zapisy: kliknij tu.

 

Chcesz się dowiedzieć Jak budować markę osobistą w praktyce?

SPRAWDŹ KALENDARZ WYDARZEŃ OTWARTYCH

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZYCH SZKOLEŃ!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ WEBINAR

ZAMÓW WEBINAR LUB PRELEKCJE DLA SWOJEGO ZESPOŁU

Możesz też użyć poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w dowolnej sprawie.
OKAZJA