Coaching i mentoring w organizacji – nowe studia podyplomowe w Wyższej Szkole Menadżerskiej

Coaching i mentoring w organizacji – nowe studia podyplomowe w Wyższej Szkole Menadżerskiej

Jesienią rusza nowy program studiów podyplomowych: Akademia Coachingowego Stylu Zarządzania, który będzie realizowany przez Wyższą Szkoła Menedżerską w Warszawie. To odpowiedź Szkoły na rosnące na rynku zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinach coachingu i mentoringu.  Wśród wykładowców znajdują się m.in. Magdalena Żmijewska oraz Małgorzata Warda. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w ofercie Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie pojawił się nowy program Akademia Coachingowego Stylu Zarządzania. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie.

 

Moduły programu Akademii Coachingowego Stylu Zarządzania


Autorka programu Magdalena Żmijewska poprowadzi moduł „Komunikacja Interpersonalna w Coachingu”, a Małgorzata Warda, MBA moduł „Mentoring w organizacji”.  Do grona wykładowców zostali zaproszeni także inni eksperci, którzy podzielą się z uczestnikami Akademii swoją wiedzą i doświadczeniem. Są to m.in. Natalia Zalesińska, Wioletta Kastrau, Beata Świeży, Monika Gąsienica, Ireneusz Jacyszyn, Izabella Piekarska i Anna Dzierzecka.

 

Rekrutacja trwa – kliknij TU i dowiedz się więcej.

 

 

Zapraszamy również do lektury wywiadu z Małgorzatą Warda w naszej Bazie Wiedzy na temat roli mentoringu jako procesu rozwojowego dla menadżerów i organizacji – kliknij TU.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnych procesach w zakresie coachingu lub mentoringu biznesowego i menedżerskiego KLIKNIJ TU lub skontaktuj się z nami.

 Strefa wsparcia - konsultacje


 

Strefa wsparcia - konsultacje