Rentowna sprzedaż w czasach kryzysu – webinarium z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet

Rentowna sprzedaż w czasach kryzysu – webinarium z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet

Świadome zarządzanie rentownością oferty jest istotną kwestią dla każdego biznesu, jednak w okresie spowolnienia gospodarczego wiedza o tym, co wpływa na rentowność i jak ją wyliczyć jest szczególnie istotna. Podczas naszego webinaru omówimy najważniejsze kwestie związane z wyliczaniem rentowności.

W okresie pandemii praktycznie wszystkie przedsiębiorstwa borykają się ze zmianami, których jeszcze niedawno nikt się nie spodziewał. Utrzymanie firmy wymaga dziś ogromnego wysiłku i dopasowania się do sytuacji w najlepszy możliwy sposób. Zdajemy sobie sprawę, że aspekty zarządzania firmą są jednym z obszarów, w których specjalistyczna wiedza jest nie do przecenienia, dlatego wraz z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet przygotowaliśmy serię eksperckich webinarów tematycznych z zakresu zarządzania. W trakcie każdego webinaru uczestnicy będą mogli nie tylko wysłuchać eksperta, ale także zadać pytania.

🔴 Webinar „Rentowna sprzedaż w okresie kryzysu”

 odbędzie się już 7 maja o godzinie 18.00!

Podczas webinaru omówimy następujące zagadnienia: 

🔴 Czym jest marża i jak ją wyliczyć?
🔴 Jak ocenić rentowność portfolio i na które produkty lub usługi ukierunkować sprzedaż i działania marketingowe?
🔴 Jak koszty stałe i zmienne wpływają na rentowność?

 

Rentowna sprzedaż w czasach kryzysu

Świadome zarządzanie rentownością oferty jest istotną kwestią dla każdego biznesu, jednak w okresie spowolnienia gospodarczego wiedza o tym, co wpływa na rentowność i jak ją wyliczyć jest szczególnie istotna. Dlatego właśnie podczas wirtualnego spotkania na które zapraszamy Was wraz z  Siecią Przedsiębiorczych Kobiet omówimy najważniejsze kwestie związane z wyliczaniem rentowności.  

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Warda. Zapraszamy!

 

Jeśli interesuje Cię tematyka rentownej sprzedaży zajrzyj do naszej Bazy Wiedzy, znajdziesz tam szereg artykułów obejmujących m.in. takie tematy jak:

  • Czym się różni marża od narzutu?
  • Jak obliczyć próg rentowności?

Zachęcamy także do sprawdzenia szkoleń dotyczącej tej tematyki!

 Rentowna sprzedaż w czasach kryzysu Rentowna sprzedaż w czasach kryzysu

Rentowna sprzedaż w czasach kryzysu Rentowna sprzedaż w czasach kryzysu