Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Mentoring, executive coaching, sparing biznesowy, analizy potencjału i talentów dla liderów oraz menadżerów

Możesz sprawdzić opinie o naszych realizacjach w zakładce Referencje.

Zapraszamy Cię także do lektury artykułów naszych ekspertów Bazie Wiedzy oraz w czasopismach z którymi współpracujemy.

Jeśli pełnisz funkcję kierowniczą i poszukujesz mentora, executive coacha lub biznesowego sparring partnera  dla menadżera w Twojej organizacji lub dla siebie – to dobrze trafiłeś!

Nazywam się Małgorzata Warda i wspieram menadżerów i właścicieli firm w rozwoju ich potencjału oraz najróżniejszych wyzwaniach biznesowych. Posiadając uprawnienia w zakresie mentoringu i coachingu łączę narzędzia z obu obszarów w zależności od konkretnych potrzeb.

Mam za sobą ponad 20 lat doświadczeń w zarządzaniu – począwszy od stanowiska sprzedawcy, a skończywszy na wysokich stanowiskach zarządczych. Dlatego  doskonale rozumiem wyzwania biznesowe, ale także dylematy wynikające z konieczności godzenia zadań zawodowych z życiem  osobistymSpecjalizuję się w obszarze zarządzania zespołami, efektywnością osobistą, biznesem i sprzedażą. Więcej o mnie i moim przygotowaniu merytorycznym, przeczytasz w zakładce Nasz Zespół. Tam znajdziesz także informacje o innych specjalistach, którzy wspierają rozwój osobisty naszych Klientów.

Zapraszam do kontaktu – porozmawiajmy 🙂

Małgorzata Warda

Wybierz obszar, który Cię interesuje:

  • Czy mentoring i coaching są skuteczne? 

 

Tak się składa, że większość procesów rozwojowych, które powierzają mi Klienci, to procesy mentoringowe.  Podstawą zbudowania relacji wspierającej realizacji celów i prowadzącej do rzeczywistych zmian, jest nie tylko „chemia”, ale przede wszystkim relacja oparta na pełnym zaufaniu pomiędzy mentee a mentorem.  

 

Większość osób pełniących stanowiska menadżerskie, z którymi miałam okazję pracować,  zrealizowała swoje cele na poziomie 100% lub wyższym. Wiele osób z którymi miałam przyjemność prowadzić mentoring, podsumowując proces podkreśla, że indywidualna współpraca pomogła im nie tylko zrealizować cele, ale przede wszystkim poszerzyć horyzonty i samodzielnie znaleźć niestandardowe rozwiązania dla wyzwań. Poniżej oddaję głos niektórym z nich:

 
  • Co zwiększa skuteczność mentoringu i coachingu?

Przed rozpoczęciem procesów mentoringowych i coachingowychwarto rozważyć wykonanie badania psychomentrycznego Extended DISC. Extended DISC pozwala określić indywidualny potencjał i talenty Mentee lub Coachee. Posiadając tę wiedzę Mentor lub Coach może lepiej dostosować proces.

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o mentoringu, coachingu lub sparingu biznesowym?
Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

LUB 
Skontaktuj się ze mną

Zapraszam!

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach - napisz do nas: