Specjalizacja

Specjalizacja

Dzień dobry!

Cieszymy się, że zajrzałeś na naszą stronę .

 

Pozwól, że się przedstawię – nazywam się Małgorzata Warda i przez wiele lat pracowałam w międzynarodowych firmach na różnych szczeblach operacyjnych i zarządczych. Z tego względu doskonale rozumiem wyzwania biznesowe, z którymi mierzą się menadżerowie i właściciele firm. Dlatego od kilku lat wraz z zespołem konsultantów-praktyków z sukcesem wspieram liderów w firmach oraz osoby prywatne w rozwoju ich własnego potencjału jak i biznesu. 

Innymi słowy: Przyspieszamy Rozwój!

Specjalizujemy się w obszarze zarządzania zespołami, biznesem i sprzedażą. Wspieramy liderów, firmy i osoby prywatne poprzez szkolenia, webinary, prelekcje biznesowe oraz mentoring, executive coaching i sparring biznesowy. Realizujemy audyty procesów, jak również optymalizujemy procesy dzięki czemu prowadzone działania biznesowe stają się efektywniejsze.

Nasze flagowe usługi w obszarze kompetencji miękkich to szkolenia dla menadżerów z umiejętności przywódczych – m.in. Akademia Managera, oraz webinary, prelekcje i szkolenia z efektywnej komunikacji interpersonalnej, szkolenia z budowania profesjonalnego wizerunku m.in. poprzez dress code, a także indywidualny rozwój potencjału i efektywności osobistej poprzez mentoring biznesowy dla liderów i executive coaching,  oraz diagnozy indywidualne i zespołowe potencjału i talentów Extended DISC.

 

Dużym powodzeniem cieszą się także szkolenia z obszaru rentownej sprzedaży – w szczególności szkolenie z matematyki handlowej i biznesowej, które możemy dostosować do potrzeb biznesowych danej organizacji. Szkolenia z matematyki handlowej realizujemy w różnych wariantach – dla branży FMCG, firm produkcyjnych, a także branży retail, dostosowując się do potrzeb organizacji.

 

Klienci chętnie powierzają nam także audyty procesów biznesowych. Wśród osób zarządzających popularnością cieszy się także sparing biznesowy.

Co nas wyróżnia?

Poza językiem polskim, niektóre szkolenia, projekty oraz mentoring i coaching na prośbę Klientów realizujemy także po angielsku  lub niemiecku.

W większości przypadków realizowane projekty i szkolenia dostosowujemy do indywidualnych wyzwań biznesowych Klientów. Klienci cenią nas za to, że umiemy słuchać – dzięki temu nasze realizacje odpowiadają na zgłoszone potrzeby. Szanujemy Twój czas -jeśli dane zagadnienie nie leży w zakresie naszych kompetencji uczciwie Ci o tym powiemy lub doradzimy inne rozwiązanie.

 

Jeśli chcesz sprawdzić, kto nam zaufał kliknij TU lub sprawdź nasze referencje.

Mamy nadzieję, że znalazłeś na naszej stronie to, czego szukasz

Jeśli potrzebujesz rozwiązań szytych na miarę skontaktuj się z nami i zapytaj! 

90% naszych projektów rozwojowych to rozwiązania szyte na miarę!

 

Zapraszam Cię do współpracy w imieniu własnym i naszego zespołu!

Małgorzata Warda  

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach - napisz do nas: