Szkolenia i webinary

Szkolenia i webinary

Cieszymy się, że jesteś na naszej stronie! Specjalizujemy się w autorskich szkoleniach, warsztatach i webinarach. Szkolenia i webinary z zakresu przywództwa – w tym szkolenia z kompetencji menadżerskich – zarządzania zespołem, zarządzania zmianą i efektywnej komunikacji należą do tematów najchętniej wybieranych przez naszych Klientów. Dużą popularnością cieszą się także szkolenia i webinary z zakresu budowania profesjonalnego wizerunku i marki osobistej w biznesie, w tym szkolenia z LinkedIn.

Prowadzimy także autorskie szkolenia z zakresu matematyki biznesowej – to szkolenia z zakresu praktycznego zastosowania matematyki w sprzedaży. Uczestnicy uczą się nie tylko jak obliczać marżę, narzut i koszt terminu płatności, ale także jak negocjować rentowne oferty i warunki handlowe oraz jak samodzielnie tworzyć symulacje i scenariusze biznesowe.

Chcesz zorganizować event i potrzebujesz mówcy? W tym także możemy Ci pomóc proponując wystąpienia inspiracyjne w zakresie efektywnej komunikacji i zarządzania – m.in. w rzeczywistości hybrydowej. Wkrótce na naszej stronie uruchomimy także szkolenia otwarte. Tymczasem zapraszamy zapoznania się z ofertą!

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach