Co łączy ludzi sukcesu? – występ w TVN

Co łączy ludzi sukcesu? – występ w TVN

Czy istnieje recepta na sukces? Czy istnieją cechy, które go gwarantują? Co łączy ludzi sukcesu?

O tym na łamach Dzień Dobry TVN opowiedziała Małgorzata Warda w rozmowie z Agnieszką Wożniak-Starak i Ewą Drzyzgą. 

Kilka ciekawostek z tej rozmowy przytaczamy poniżej.

  • Ludzi sukcesu wyróżnia wytrwałość w dążeniu do celu i wyciąganie wniosków z porażek. Na przykład Walt Disney w wieku 22 lat został zwolniony z pracy za…brak kreatywności, a jego kolejne przedsięwzięcia biznesowe kończyły się fiaskiem. Branża filmowa doceniła go dopiero po filmie „Królewna Śnieżka”.
  • Z badań Thomasa Corleya wynika, że ludzie którzy odnieśli sukces dbają o swój rozwój osobisty. 88 proc. ludzi sukcesu poświęca co najmniej 30 minut dziennie na edukację lub czytanie.

  • Ponad 83% osób, które osiągnęły duży sukces finansowy przyznaje, że korzystało ze wsparcia mentorów i to oni natchnęli ich nowymi pomysłami, inspirowali do sięgnięcia po więcej, dodawali odwagi i że wiedza, którą otrzymali od mentorów stanowiła dla nich dużą wartość.

  • Warto także wiedzieć, że  pieniądze 💵 szczęścia nie dają, ale szczęście może dawać…pieniądze 💵. Dzieje się tak dlatego, że emanujemy wysoką pozytywną energią, która powoduje, że „przyciągamy” właściwych ludzi, jesteśmy pozytywnie nastawieni, co sprzyja osiąganiu sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu

ZAMÓW WEBINAR LUB PRELEKCJE DLA SWOJEGO ZESPOŁU

Możesz też użyć poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w dowolnej sprawie.