Sparing biznesowy

Sparing biznesowy

Potrzebujesz porozmawiać o wyzwaniach w Twoim biznesie lub zespole?

Potrzebujesz świeżej perspektywy biznesowej?


Chcesz wraz doświadczoną biznesowo osobą przygotować się do realizacji konkretnych wyzwań?


Rozwiązaniem może być sparing biznesowy.Perspektywa „trzeciego oka” czyli spojrzenie osoby z zewnątrz pomoże Ci przyjrzeć się Twojej sytuacji z nowego punktu widzenia. W trakcie spotkania omówimy Twoje wyzwania biznesowe lub menadżerskie i wspólnie poszukamy możliwie najlepszych dla danej sytuacji rozwiązań.W sporcie najwyższej klasy nikt nie przystępuje do trudnej rozgrywki bez doskonałego przygotowania – zwiększ swój sukces w biznesie stosując te same zasady!

Zapraszam!

Sparing biznesowy – co to jest?

Sparring to określenie wywodzące się z języka angielskiego i odnoszące się do sportu. Oznacza walkę treningową lub kontrolną, pozwalającą sprawdzić i ocenić formę i poziom przygotowania zawodnika lub drużyny. Angielskie określenie sparring znajduje zastosowanie również w świecie biznesu – to business sparring czyli sparing biznesowy.

Sparing biznesowy to aktywne wsparcie w budowaniu formy biznesowej przy wsparciu doświadczonego partnera sparingowego. Tak jak osiąganie wyników w sporcie wymaga treningu i przygotowania na różne scenariusze ze strony rywali, tak samo w biznesie warto podnosić swoje umiejętności i być możliwie dobrze przygotowanym na trudne okoliczności lub spotkania biznesowe bądź negocjacje handlowe lub zawodowe.   

Sparring biznesowy – w czym może pomóc?

Przed walką na prawdziwym ringu, bokser ćwiczy ze swoim partnerem sparingowym. Taki trening ma na celu wypracowanie nawyków, omówienie i wyeliminowanie błędów, a następnie wyjście na właściwy pojedynek będąc przygotowanym na 100%. Sparring partner  w biznesie dba natomiast o to, aby trening biznesowy miał odpowiednio wysoko postawioną poprzeczkę, ale jednocześnie był bezpieczny, poprawiał formę, ale nie prowadził do kontuzji

Jeśli chcesz porozmawiać o wyzwaniach w Twoim biznesie lub zespole, którym zarządzasz i wraz z doświadczoną biznesowo osobą przygotować się do realizacji konkretnych wyzwań, zapraszam Cię na sparing biznesowy. Perspektywa „trzeciego oka” czyli spojrzenie osoby z zewnątrz pomoże Ci przyjrzeć się Twojej sytuacji z innego, świeżego punktu widzenia. W trakcie spotkania omówimy Twoje wyzwania biznesowe lub menadżerskie i wspólnie poszukamy możliwie najlepszych dla danej sytuacji rozwiązań. Przyjrzymy się mechanizmom i schematom zachowań, zastanowimy się co warto zmienić lub usprawnić i zaproponujemy „plan treningowy”, czyli plan działania, który pomogę Ci wdrożyć mając na uwadze Twój cel. 

W sporcie najwyższej klasy nikt nie przystępuje do decydującej rozgruwki bez doskonałego przygotowania – zwiększ swój sukces w biznesie stosując te same zasady! 

Zapraszam! 

 

Małgorzata Warda

Business sparring - referencje

Sprawdź referencje osób, które już skorzystały z takiego wsparcia: 

Dowiedz się więcej o moim doświadczeniu biznesowym

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach - napisz do nas: