Szkoa-Biznesu-Politechniki-Warszawskiej-logo--Warda-Consulting-Team
Wydarzenia

STREFA WSPARCIA – KONSULTACJE Z EKSPERTAMI SZKOŁY BIZNESU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

Jesteś absolwentem lub studentem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej? Teraz (w trakcie pandemii) możesz skorzystać z bezpłatnej strefy wsparcia i umówić się na indywidualną konsultację oraz skorzystać z pomocy konsultantów Warda Consulting Team, jak również innych znanych ekspertów związanych z uczelnią.

 

Wybuch pandemii COVID-19 to dla wielu osób źródło stresów i niepewności – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Misją Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, z którą współpracujemy, jest kształcenie nowoczesnych i rozumiejących współczesny świat liderów, gotowych kierować sobą oraz swoim zespołem również w chwilach ciężkich i pełnych biznesowych oraz osobistych wyzwań. Część z naszych konsultantów jest absolwentami, a obecnie również wykładowcami tej uczelni.

W imię tych idei została stworzona Strefa Wsparcia dla studentów i absolwentów uczelni. W ramach strefy wsparcia możesz się umówić na bezpłatną konsultację m.in. z Małgorzatą Wardą i Włodzimierzem Świątkiem z naszego zespołu lub  skorzystać z pomocy pozostałych ekspertów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Kliknij tu i wybierz obszar, który Cię interesuje lub eksperta, z którym chciałbyś porozmawiać i zapisz się na BEZPŁATNĄ INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ ON-LINE.

 

Jeśli nie jesteś absolwentem ani studentem uczelni również możesz skorzystać z nieodpłatnej 45-minutowej indywidualnej konsultacji. Kliknij w przycisk i skontaktuj się z nami bezpośrednio. Pod przyciskiem znajdziesz również informacje o mentoringu biznesowym i managerskich, który obecnie realizujemy także w formie online.

Strefa wsparcia - konsultacje


 

Strefa wsparcia - konsultacje

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w formie szkolenia online dla Twojego zespołu możesz skorzystać z warsztatów online m.in. o następującej tematyce:

 

???? Jak prowadzić efektywne i angażujące szkolenia oraz spotkania online? – warsztaty dla nauczycieli, trenerów, managerów

???? Savoir vivre, dress code i profesjonalizm podczas spotkań online

???? Jak zarządzać zmianą, komunikować się z zespołem i motywować w niestabilnych czasach?

???? Jak zarządzać płatnościami, rentownością i płynnością finansową w okresie dekoniunktury?

 

 

  Jeśli chcesz zamówić szyte na miarę szkolenie online dla Twojego zespołu lub potrzebujesz więcej informacji

napisz do nas na adres info@wardateam.com.