fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

Strefa wsparcia - konsultacje z ekspertami Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

Jesteś absolwentem lub studentem Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej? Teraz (w trakcie pandemii) możesz skorzystać z bezpłatnej strefy wsparcia i umówić się na indywidualną konsultację oraz skorzystać z pomocy konsultantów Warda Consulting Team, jak również innych znanych ekspertów związanych z uczelnią. 

 

Wybuch pandemii COVID-19 to dla wielu osób źródło stresów i niepewności - zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Misją Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, z którą współpracujemy, jest kształcenie nowoczesnych i rozumiejących współczesny świat liderów, gotowych kierować sobą oraz swoim zespołem również w chwilach ciężkich i pełnych biznesowych oraz osobistych wyzwań. Część z naszych konsultantów jest absolwentami, a obecnie również wykładowcami tej uczelni.

W imię tych idei została stworzona Strefa Wsparcia dla studentów i absolwentów uczelni. W ramach strefy wsparcia możesz się umówić na bezpłatną konsultację m.in. z Małgorzatą Wardą i Włodzimierzem Świątkiem z naszego zespołu lub  skorzystać z pomocy pozostałych ekspertów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Kliknij tu i wybierz obszar, który Cię interesuje lub eksperta, z którym chciałbyś porozmawiać i zapisz się na BEZPŁATNĄ INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ ON-LINE.

 

Jeśli nie jesteś absolwentem ani studentem uczelni również możesz skorzystać z nieodpłatnej 45-minutowej indywidualnej konsultacji. Kliknij w przycisk i skontaktuj się z nami bezpośrednio. Pod przyciskiem znajdziesz również informacje o mentoringu biznesowym i managerskich, który obecnie realizujemy także w formie online.

Strefa wsparcia - konsultacje 


 

Strefa wsparcia - konsultacje 

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w formie szkolenia online dla Twojego zespołu możesz skorzystać z warsztatów online m.in. o następującej tematyce:

 

🔴 Jak prowadzić efektywne i angażujące szkolenia oraz spotkania online? - warsztaty dla nauczycieli, trenerów, managerów

🔴 Savoir vivre, dress code i profesjonalizm podczas spotkań online

🔴 Jak zarządzać zmianą, komunikować się z zespołem i motywować w niestabilnych czasach?

🔴 Jak zarządzać płatnościami, rentownością i płynnością finansową w okresie dekoniunktury?

 

 

  Jeśli chcesz zamówić szyte na miarę szkolenie online dla Twojego zespołu lub potrzebujesz więcej informacji

napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

     

 

      

Zobacz także

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana