MAŁGORZATA WARDA – MENTORKA I EKSPERT W RADZIE KLUBU MENTOREK SPK

Ekspert w Radzie Klubu Mentorek Małgorzata Warda
Wydarzenia

MAŁGORZATA WARDA – MENTORKA I EKSPERT W RADZIE KLUBU MENTOREK SPK

Z wielką przyjemnością informujemy, że Małgorzata Warda została zaproszona w charakterze ekspertki do Rady Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

 

Swoją ekspercką wiedzą z obszaru mentoringu i prowadzenie programów mentoringowych będzie wspierać zespół zarządzający Sieci w obszarze rozwoju biznesowych programów mentoringowych skierowanych do kobiet.

 

Celem programów mentoringowych prowadzonych przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet jest rozwój firm prowadzonych przez panie. Sieć zrzesza aktualnie ponad 160 kobiet – mentorek biznesu, które swoją wiedzą wspierają inne kobiety w obszarze zakładania nowych firm, jak również rozwoju tych już istniejących. Do flagowych programów akceleracyjnych należą Biznes w Kobiecych Rękach skierowany do kobiet, które planują dopiero założenie firmy, jak również NEXT ukierunkowany na rozwój i ekspansję firm już istniejących.

Małgorzata Warda – poza rolą eksperta w Radzie Klubu Mentorek jest równolegle mentorką biznesową w programie akceleracyjnym Next, ukierunkowanym na dalszy rozwój istniejących już kobiecych biznesów.

Małgorzata Warda to mentorka biznesu z międzynarodową akredytacją mentoringową na poziomie Senior Practitioner wydaną przez European Mentoring & Coaching Council. Uprawnienia na tym poziomie posiada około 10 osób w Polsce. Akredytacja ta jest poświadczeniem wieloletniego doświadczenia w obszarze prowadzenia indywidualnych procesów mentoringowych. Jako wykładowca Małgorzata Warda prowadzi także przedmiot Przywództwo i Coaching na studiach Executive MBA.

Jako mentorka biznesu jak i executive coach wspiera menadżerów w ich wyzwaniach biznesowych związanych z zarządzaniem zespołem i biznesem. Prowadzi także szkolenia dla menadżerów przygotowujące ich do pełnienia roli mentorów w organizacjach.

  • Chcesz zorganizować program mentoringowy w Twojej firmie? 
  • Skontaktuj się z nami – z przyjemnością wesprzemy Cię w tym przedsięwzięciu naszą wiedzą z obszaru mentoringu!
  •  Potrzebujesz więcej informacji na temat mentoringu? Kliknij tu!