NEUROSPRZEDAŻ – WEBINAR DLA HANDLOWCÓW

Neurosprzedaż - webinar dla handlowców Małgorzata Warda & Partners1
Wydarzenia

NEUROSPRZEDAŻ – WEBINAR DLA HANDLOWCÓW

Interaktywny webinar dla 400 handlowców?

  • Da się zrobić !

Z tak liczną grupą mieliśmy okazję się spotkać online i porozmawiać o zasadach skutecznej komunikacji i budowaniu relacji z klientami w oparciu i społeczne potrzeby ludzkiego mózgu. Oraz o tym, czym jest NEUROSPRZEDAŻ i jak wykorzystać wiedzę z obszaru neuronauki w skutecznej sprzedaży.

Było między innymi o tym:

  • Jak pracuje nasz mózg pod wpływem emocji ?
  • Jak zarządzać emocjami w kontaktach z Klientami?
  •  Jak rozmawiać i budować relacje z klientem, gdy w procesie negocjacji pojawiają się duże emocje i robi się nerwowo?
  • I jak przy tym wszystkim zadbać o dobrostan własny i potrzeby Klienta jednocześnie?

Co ciekawe nawet przy takiej dużej grupie uczestników udało się go poprowadzić w interaktywnej formie, a uczestnicy na czacie chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami w temacie zarządzania emocjami w relacjach i procesach sprzedażowych ze swoimi klientami. Webinar poprowadziła Małgorzata Warda – trenerka która specjalizuje się w komunikacji interpersonalnej jak i neurokomunikacji.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a uczestnikom za tak liczną frekwencje i aktywność oraz za pozytywny feedback! Polecamy się na przyszłość w temacie NEUROSPRZEDAŻY!

Poniżej prezentujemy komentarz organizatora pod postem w tym temacie na LinkedIn – KLIKNIJ I SPRAWDŹ WSZYSTKIE KOMENTARZE

Jeśli chcesz zorganizować podobny webinar z zakresu Neurokomunikacji lub Neurosprzedaży dla zespołu handlowego w swojej firmie to:

Zajrzyj też do naszego bloga i przeczytaj artykuł o tym jak neurokomunikacja może pomóc budować relacje w życiu zawodowym i prywatnym – KLIKNIJ TU