fbpx
info@wardateam.com    + 48 603 875 607

 

Sprawdź nasze referencje w interesującym Cię obszarze

doradztwo i mentoring

W ramach naszych usług doradczo-mentoringowych oferujemy zarówno wsparcie w zakresie strategii sprzedażowo-marketingowych, jak i usługi w zakresie indywidualnych konsultacji oraz rozwoju. Nasze działania sposób przekładają się na zadowolenie Klientów – dzięki współpracy z nami osiągają oni założone w procesach coachingowych i mentoringowych cele, natomiast w projektach biznesowych w wymierny sposób zwiększają obrót oraz rentowność. Sprawdź, za co doceniają nas nasi Klienci!

matematyka biznesowo-handlowa

W dzisiejszych czasach prawie każda rola zawodowa wymaga rozumienia coraz szerszego kontekstu funkcjonowania firmy i nie tylko podążania za trendami rynkowymi, ale także kreowania nowych standardów. Nasze autorskie, unikalne szkolenia z obszaru matematyki biznesowo-handlowej oraz strategii biznesowych łączą w sobie wiedzę, ćwiczenia praktyczne i przykłady z rzeczywistej praktyki biznesowej prowadzących. Dzięki temu są nie tylko ciekawe, angażujące i inspirujące, ale przede wszystkim odzwierciedlają zastosowanie omawianych zagadnień w praktyce.

matematyka biznesowo-handlowa

Dzisiejsza coraz bardziej złożona rzeczywistość biznesowa wymaga umiejętności szybkiej adaptacji do zmian i efektywnej komunikacji. Nasze autorskie szkolenia i warsztaty są odpowiedzią na potrzeby rzeczywistości VUCA. Prowadzimy je metodą experiential learning, która przekazuje wiedzę w sposób umożliwiający szybkie przyswojenie nowych umiejętności i zastosowanie ich w życiu zawodowym bezpośrednio po szkoleniu, co cenią sobie nasi Klienci i co podkreślają w ankietach oraz rekomendacjach. Wiele naszych szkoleń  z zakresu zarządzania, komunikacji i negocjacji realizujemy również na studiach podyplomowych, w tym na kierunkach Executive Master of Business Administration w formie wykładów o charakterze warsztatowych!

wizerunek w biznesie

Nasze warsztaty z zakresu budowania profesjonalnego wizerunku w biznesie to nie tylko duża dawka przydatnej wiedzy, ale często także atrakcja na spotkanie firmowe lub forma nagrody. Nasi Klienci doceniają indywidualne podejście naszych trenerów w zakresie przygotowania programu, jak również fakt, że szkolenia w tym zakresie możemy uatrakcyjnić poprzez indywidualne konsultacje dla uczestników z wykorzystaniem najnowszych kolekcji ubrań współpracujących z nami marek odzieżowych i projektantów. Zobacz za co nasi Klienci cenią nasze szkolenia z etykiety biznesowej, dress code’u, personal brandingu jak również innych zagadnień.

Zobacz dla kogo pracowali nasi eksperci

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Kontakt

Wiadomość została wysłana